З 9-ми роковинами, дорога моя дружина! Бажаю тобі залишатися такою ж крихкою, жіночною та милою. У тобі поєднується м’якість та сила, ніжність та твердість. Нехай наша історія кохання розвивається гармонійно та послідовно. Бажаю нам з тобою багато сонячних днів, щасливих моментів та неймовірних можливостей!

Не б’ємо посуд, не кидаємо слів на вітер і цінуємо своє кохання, а все, тому що ми вже цілих 9 років у шлюбі. Люба, вітаю тебе з нашим фаянсовим весіллям. Нехай у нас не буде причин для стресу, нехай на фаянсовій чаші нашого кохання не з’являється ні тріщини. Бажаю тобі, моя радість, енергії, здоров’я, сил та натхнення. Бажаю з кожним днем ​​почуватися щасливою жінкою. І нехай з кожною нашою річницею додається багато яскравих знімків в альбомі та радісних моментів у пам’яті. Люблю тебе і любитиму до глибокої старості.

Люба моя дружина, вітаю тебе з нашим фаянсовим весіллям. Ці 9 років подарували нам багато радісних моментів та спільних свят. За ці 9 років ми неодноразово долали труднощі буднів, разом знаходили вихід із будь-яких ситуацій. Я не перестаю тебе любити, не перестаю тобою захоплюватися. Ти моє світло, моя втіха. Я бажаю, щоб ми разом берегли наше кохання, ніби дорогий і рідкісний фаянс. Я бажаю тобі бути найщасливішою дружиною в моїх міцних і дбайливих обіймах.

Пролетіло 9 років, як ти стала мені дружиною. А кохання моє так само гаряче і величезне. Ти найсвітліше в житті, найулюбленіша моя та найкраща. Нехай і далі ми йдемо разом, а фаянсове весілля стане лише початком шляху.

Кохана, дякую за довіру, любов і щирість у нашому шлюбі, саме це зробило його міцним та непохитним. Святкування дев’яти років нашого щасливого шлюбу є синонімом справжніх почуттів. Щасливого фаянсового весілля!

Гаряче кохана моя дружина вітаю тебе з фаянсовим весіллям! Наші 9 років сімейного життя це ураган щасливих емоцій та буря пристрастей, хочу щоб все це тривало якнайдовше!

Дорогі наші, ми вітаємо вас із дев’ятирічною річницею подружнього життя — фаянсовим весіллям! Дивлячись на ваші щасливі очі, можна впевнено сказати, що ви гідна пара. Хочеться побажати зберегти ваші стосунки, примножити стан і дожити разом до старості. Тож давайте розіб’ємо на щастя посуд, щоб усі негаразди розлетілися на тисячі уламків. Живіть у злагоді, умиротворенні, гармонії та любові!

З 9-річчям сім’ю неймовірну саму, з фаянсовим весіллям! Нехай буде в будинку лише мешкати величезне щастя, щоб у кожному куточку чекало кохання, а зустрічали один одного обіймами та лагідними словами. Бажаю родини міцної, років довгих, посмішок щирих.

Вітаю щасливу та прекрасну родину з 9-річчям спільності, з фаянсовим весіллям. Бажаю вам розписного та яскравого фаянсового щастя, вічного кохання та безперечної удачі, здорової родини та благополуччя в будинку.

Вітаю з фаянсовим весіллям, із чудовим 9-річчям вашого сімейного життя. Хочу побажати доброго здоров’я та поваги в сім’ї, вічного блага та щасливих подій, взаєморозуміння та світлих надій, яскравого сяйва та міцного кохання.