Коханий, вітаю тебе з нашим фаянсовим весіллям. Ми у шлюбі вже 9 років, наче 9 щасливих миттєвостей. Бажаю тобі, любий, здоров’я та сил, можливостей та удачі, бажаю з кожним днем ​​поповнювати нашу фаянсову вазу великими купюрами та світлими надіями. Бажаю нам з тобою такої ж міцної, сильної та щирої любові на довгі наші спільні роки.

Улюблений мій, славний мій чоловік, ми сьогодні відзначаємо 9 років сімейного життя. Вітаю тебе з фаянсовим весіллям. Бажаю міцних сил та великих успіхів, відмінного настрою та доброго здоров’я, плідної роботи та веселого відпочинку. Нехай наша чаша завжди буде сповнена щастя, радості та любові.

Любий мій, сьогодні 9 років нашій родині, привітаю тебе з нашим фаянсовим весіллям! Хочу побажати, щоб ти залишався для мене завжди таким же добрим і ніжним, бажаним і успішним, коханим та надійним, найкращим та здоровим. Нехай наша любов живе довго і допомагає нам досягати всіх наших цілей!

Дорогий чоловік, я вітаю тебе з нашим фаянсовим весіллям, з 9-річчям нашого шлюбу. Бажаю тобі, коханий, залишатися так само впевненим, сміливим, дбайливим, добрим, веселим, бажаю ні перед чим не зупинятися на шляху до важливої ​​мети. Рідний мій, нехай наша фаянсова чаша буде наповнена гармонією, багатством і найвірнішою любов’ю!

Дорогий чоловік, нашому шлюбу сьогодні 9 років, вітаю тебе з фаянсовим весіллям! Бажаю тобі, мій коханий, залишатися такою ж щирою, світлою, доброю, чуйною і дбайливою людиною, проявляти себе в справі сміливою, бравою, рішучою, наполегливою і непереможною людиною. Рідний мій, нехай цей рік до ювілею буде роком приємних сюрпризів, несподіваних радощів, добрих новин, великих придбань, мінімальних витрат та максимальних спільних успіхів. Щастя нам. Люблю тебе.

Дорогий мій чоловік, вітаю тебе з нашим 9-річчям, з фаянсовою річницею. Нехай цей рік нашого сімейного життя стане для нас шалено щасливим і вдалим, нехай для тебе, як і раніше, не буде нічого неможливого, нехай тобі завжди вдається берегти від злих вітрів долі та негараздів життя фаянсову чашу нашої любові.

Мій ненаглядний милий чоловік, вітаю тебе з нашим фаянсовим весіллям! 9 років ми поряд, душа в душу! Бажаю тобі гарного настрою, великих досягнень та реалізації, багато вільного часу та мрію, яка зробить тебе щасливою! Я тебе дуже люблю. Ти мій герой!

Милий чоловік, вітаю тебе з 9-річчям нашого сімейного життя, з фаянсовою річницею. Дорогий мій, я тобі бажаю безперечного здоров’я та сімейного блага, радості серця та надії душі, великої поваги та вірної удачі. Нехай наш дім світиться нашою любов’ю, нехай наша родина буде дружна і міцна.