Вітаю з кам’яним весіллям, із полуничною річницею, із 33-річчям щасливого шлюбу. Нехай ваше життя буде яскравим і дивовижним, ніби камені-самоцвіти, нехай ваше кохання буде солодким і соковитим, як стигла полуниця. Бажаю вам гармонії, достатку, взаєморозуміння, успіхів та частих радісних зустрічей із дорогими людьми.

Вітаю з роковинами весілля! 33 роки разом, пліч-о-пліч! Бажаю, щоб ваші полуничні стосунки набиралися нового смаку, кам’яні стрижні взаємної довіри лише міцніли! Нехай у вашому спільному житті буде багато добра, взаємності, ніжності, достатку, підтримки та затишку! Щастя вам!

Вітаю з 33-річчям спільного життя, дорогі мої, з полунично-кам’яним весіллям вас! Нехай щастя вашої родини буде насиченим, соковитим, солодким, стиглим, як полуниця! Бажаю вам добробуту та здоров’я міцного, як камінь. Бажаю радісних та вдалих довгих спільних років життя!

Вітаю з 33 днем ​​народження вашої родини, з полуничним вашим щастям, з кам’яним весіллям. Бажаю повного та вічного розквіту любові та блага, міцного здоров’я та світлої радості, приємних домашніх турбот та вірної турботи про близьких людей, успішних справ та спільних перемог.

Вітаю вас щиро з полуничною датою, з 33-річчям сімейного життя, з кам’яними роковинами вашого весілля. Бажаю вам, щоб дві щасливі трійки виконували ваші бажання і приносили достаток у дім, щоб ваше життя було світлим і радісним, щоб ваші серця були віддані один одному і вічно зберігали велику любов.

Вітаю вас із кам’яним весіллям. За свій 33-річний стаж у шлюбі ви заслужили гучні оплески та загальну повагу. Бажаю, щоб ваша любов була міцнішою і міцнішою за самий твердий камінь, бажаю, щоб життя вас тішило з кожним днем. Ваша річниця також називається і полуничною, тому саме час побажати вам солодких миттєвостей, немов полуничне варення, а також удачі, радості, благополуччя, добра!

Вітаю вас із кам’яним весіллям, із заповітними 33-ма роками подружжя. Також вашу дату називають полуничною, адже саме час згадати про романтику почуттів та виявити ніжність один до одного. Бажаю дружині бути за чоловіком, як за кам’яною стіною, бажаю дружину берегти свою дружину, як найдорожчий камінь!

Цей шлюб неймовірно міцний і надійний, ви 33 роки кохання зміцнюєте лише. Нехай солодким буде життя немов полуниця, яскраве, соковите, смачне. Нехай кам’яною буде лише стіна, про яку всі турботи та негаразди розбиваються.

Вітаю з 33 вашими роковинами, з кам’яним весіллям. Бажаю полуничного щастя та вірної удачі в житті, вірного благополуччя та невгасимого кохання, здоров’я всій родині та великої радості, спільних досягнень та відради душі.

33 роки тому Ви одружилися, щоб разом, рука об руку, йти по життю. Вам чудово вдалося відповідати уявленням про ідеальну сім’ю, бажаємо Вам кохання, достатку, затишку в будинку, уваги та турботи з боку Ваших дітей.