Дорогі батьки, не дарма ваша річниця зветься кам’яною, адже через 33 роки ви довели, що ваша любов настільки зміцніла, що можна порівняти з твердістю каменю! Будьте щасливі, наші рідні та знайдіть відображення радості в очах один одного!

З кам’яним весіллям, любі батьки. Ви побудували міцну міцність сімейного блага і нехай вона буде міцнішою за камінь. Ваша дата ще називається полуничною, напевно тому, щоб побажати молодим таких самих чарівних та солодких моментів у житті. Батьки, бажаю вам не хворіти і не сумувати, бажаю залишатися міцною подружньою парою, щасливою та дружною родиною.

З днем ​​весілля, любі батьки. Ви разом як подружжя вже 33 роки і нехай ці дві трійки принесуть вам багато щастя, блага та втіхи. Кам’яне це весілля зветься, тому що сім’я в такому віці міцна і міцна, як камінь, а полуничної її називають, щоб побажати соковитого та смачного життя молодим. Здоров’я вам, любі батьки, і невгасаного кохання.

Дорогі батьки, вітаю вас із кам’яним весіллям і бажаю здоров’я міцніше, ніж камінь, на довгі роки. Вашому дружньому та щасливому шлюбу 33 роки, і ви відзначаєте полуничну річницю. Так нехай життя ваше буде таким же солодким, соковитим і смачним, як ця ягода. Всіх благ вам, кохані, і дякую за те, що ви в мене такі чудові!

Дорогі батьки, щиро вітаю вас з кам’яним весіллям, з 33-річчям подружнього життя. Нехай непорушний і нерухомий буде міцний камінь вашого спільного щастя. Ваша дата зветься ще й полуничною, тому побажаю вам соковитого, яскравого, солодкого та смачного подальшого життя, наче стигла полуниця. Рідні мої, будьте здорові та міцні, живіть добре та благополучно.

Дорогі мої батьки, я вітаю вас із кам’яним весіллям, адже ваш союз справді можна вважати таким же міцним і міцним, як камінь, і таким він став за всі ці щасливі та благополучні 33 роки. Але це весілля називають ще й полуничним, а тому й побажаю я вам, любі мої, щоб подальше ваше спільне життя було таким же солодким, смачним, яскравим, як полуничне варення. Здоров’я вам, батьки, всіх благ та довгих років взаємного кохання.