Моя улюблена, рідна, вітаю нас із олов’яним весіллям. Ми 10 років з тобою живемо щасливо, і нехай наш шлях буде встелений щастям. Дякую тобі за кохання та затишок, за радість, яку ти мені даруєш щодня. І я хочу тобі побажати прекрасного самопочуття та настрою, яскравих емоцій та вражень.

Люба моя дружина, я вітаю тебе з нашим олов’яним весіллям! Наш шлюб сьогодні відзначає ювілей, нашому союзу вже 10 років, і за ці 10 років я почав любити тебе тільки сильніше, я, як і раніше, тобою захоплююся, я все так само тобою дорожу. Мила, хай у нашому житті буде більше свят, хай нам з тобою все буде по плечу. Рідна, бажаю тобі завжди бути найкращою дружиною, мамою, господинею, бажаю нам з тобою ще 10 по 10 років щастя, благополуччя та удачі.

Моє кохання, вже 10 років я тебе дружиною називаю, і навіть хвилини я не засумнівався у своєму виборі. Ти завжди будеш музою моєю, моїм світлом та серцем. Я хочу, щоб ми багато десятків років були разом. З олов’яним весіллям!

Дружина моя люба, з річницею! Ось не віриться, що ми разом уже 10 років. За цей час багато чого трапилося: народилися діти, придбали дім, сварилися, мирилися та інше. Але наше кохання ставало все яскравішим і палкішим. Бажаю тобі більше відпочивати та посміхатися!

Дорога, з 10-річчям спільного життя! Дякуємо за затишну атмосферу у нашому будинку! Нехай з кожним роком, наше життя стає лише кращим. Люблю тебе люба, і бажаю безмежного щастя!

Рідна моя, мила, найкраща дружина, нашому шлюбу вже 10 років. Вітаю нас із олов’яним весіллям! Ми з тобою, як олов’яні солдатики, витримали всі випробування долі, подолали всі проблеми життя, і тепер нехай на нас чекають лише щасливі, радісні, благополучні дні. Бажаю тобі залишатися квітучою та ароматною квіткою, якій я ніколи не дам зав’янути. Зі святом нашої любові та сім’ї, і нехай попереду у нас буде ще багато добрих і яскравих десятиліть.

Вітаю нас, люба моя дружина, з олов’яним весіллям. Нам із тобою, а точніше нашому шлюбу вже 10 років. А я тебе люблю все так само щиро і ніжно, як і колись у юності. Я, як і раніше, радію, як дитина, коли бачу твою посмішку, я все таким же олов’яним солдатиком готовий витримати будь-які випробування життя заради нашого блага. Нехай у нас буде ще багато щасливих десятиліть, щороку якого буде вдалим та багатим на свята.