Любий мій, неповторний чоловік, вітаю тебе з десятими роковинами весілля! Ми відзначаємо вже олов’яне весілля! Пройшовши і випробувавши багато разом, я люблю тебе все більше і більше! Бажаю, щоб ти був по-справжньому щасливим! Нехай все в твоїх руках сперечається, нехай усі бажання здійсняться!

Дорогий, вітаю тебе з олов’яним весіллям, із 10-річчям нашого спільного життя. Хочу побажати тобі впевнених сил та бадьорості душі, прекрасної форми та відмінного настрою, рішучості та наполегливості. Нехай наше життя тішить нас приємними подіями та добрими емоціями. Люблю тебе і міцно тобою дорожу.

Дорогий мій, 10 років з тобою ми рука об руку йдемо життям, вітаю нас з олов’яним весіллям! Хочу тобі побажати не втрачати бравого настрою та доброти душі, будь завжди здоровий і неповторний. Нехай наше життя буде довгим і щасливим, а сім’я — найміцнішим і найдружнішим.

Коханий, із нашим 10-річчям! Бажаю тобі самореалізації, особистісного зростання та сімейного благополуччя. Бажаю, щоб у нас з кожним роком було якнайбільше: яскравих почуттів, приємних емоцій, хороших друзів та грошей.

Сьогодні я щиро вітаю свого найулюбленішого і найдбайливішого чоловіка з нашою річницею. Я впевнена, що в нашому житті буде ще більше моментів щастя та радісних спогадів, що майбутнє принесе нам посмішки та щастя. Бажаю, щоб ми разом долали всі труднощі та насолоджувалися моментами радості.

З олов’яним весіллям, милий мій чоловік. Бажаю нам з тобою ще 10 таких же веселих, добрих, радісних десятиліть, у яких буде багато свят, яскравих подій та удач. Я тебе міцно люблю і завжди любитиму. Кохай і ти мене, рідний. Бажаю нашій родині миру та щастя. Бажаю нам з тобою порозуміння та стійкого олов’яного благополуччя.

Вітаю тебе, мій найулюбленіший, найдобріший, найнадійніший, найкращий чоловік! Я люблю тебе так само сильно, як і десять років тому, коли ми обмінялися з тобою кільцями і заприсяглися дуг другу у вірності. Я бажаю тобі, щоб наше взаємне кохання завжди допомагало нам знаходити вихід із важких ситуацій, пережити важкі моменти і залишатися вищим за усілякі біди. З річницею!

Вітаю тебе, мій коханий, найдбайливіший, найдобріший і найкращий чоловік! Я хочу побажати, щоб у нашій сім’ї завжди було кохання, у нашому домі завжди був затишок, а в нашому житті було лише щастя. Нехай року роблять наші почуття лише міцніше і твердіше, щоб ніякі перипетії долі не змогли їх зруйнувати. Дякую, що за ці десять років спільного життя я щодня відчувала себе потрібною, коханою та щасливою. З річницею!

Мій дорогий чоловік, ми з тобою сьогодні відзначаємо 10 років спільного щастя та кохання. Вітаю тебе з олов’яним весіллям. Бажаю тобі залишатися бадьорим і вірним солдатом у житті, бажаю міцного здоров’я та удачі. Нехай наше життя буде сповнене благополуччя та щастя, достатку та розуміння, радості та успіху.

Милий мій та дорогий чоловік, нашому шлюбу сьогодні 10 років. Вітаю тебе з олов’яним весіллям і побажати хочу, щоб ми з тобою прожили ще багато таких щасливих і добрих десятиліть, щоб нашому спільному життю завжди супроводжували успіх і щастя, щоб наші серця завжди зберігали наше світле і міцне кохання.