Дорогі друзі, вітаю вас із фарфоровим весіллям. За 20 спільних років ви збудували міцний і міцний храм кохання, гармонії та щастя. І нехай у цей храм ніколи не проникне ні біда, ні заздрість, ні смуток. Бажаю вам, як і раніше, знаходити натхнення один в одному і разом перемагати в будь-якому бою.

З фарфоровим весіллям, друзі! Ви та пара, яка всі 20 років показує приклад міцної сім’ї. Нехай року й надалі тільки ваш союз скріплюють і роблять його прекраснішим. Вітаю!

Дорогі наші, вітаємо з гарним ювілеєм вашого весілля! Любіть, почитайте, радуйте одне одного, наприклад всім друзям і родичам! Нехай діти пишаються такою міцною та дружною родиною!

З порцеляновим весіллям, дорогі друзі. Бажаю вам пишатися своїми 20 спільними роками, бажаю в кілька разів більше ще так само красиво, щасливо і дружно прожити. Нехай ваше порцелянове щастя не дає тріщин до найзолотішого весілля, а там уже золото нічим не зіпсуєш. Загалом, здоров’я вам, дорогі друзі, всіх добрих благ, удачі та взаєморозуміння!

Дорогі друзі, я вітаю вас з вашим фарфоровим весіллям, з 20-річчям міцного та щасливого шлюбу. Бажаю й надалі жити душа в душу, дарувати одне одному кохання та тепло. Нехай ваша сімейна порцелянова ваза завжди буде сповнена достатку та радості, нехай кожен день вам дарує удачу та спільний успіх.

Дорогі друзі, вітаю вас із фарфоровим весіллям. Нехай ваше щастя буде дорогим для вас обох, як порцелянова ваза епохи знатної династії для колекціонера, нехай у ваш дім не проникає заздрість і злість, нехай у вашій родині панує здоров’я, кохання та розуміння. Бережіть один одного і радуйте щохвилини.