З фарфоровим весіллям! Нехай ваш союз ще багато років відзначить, щоб панувала така ж любов, міцність у сім’ї та розуміння у всьому. Ви зразкова пара, на яку хочеться милуватися. Я шалено вами пишаюся!

Батьки, вітаю всією душею вас із фарфоровим весіллям! Нехай ніколи роки не розлучають вас, а дарують лише ще більше тепла, часу для спільних прогулянок, злетів та перемог. Цінуйте та бережіть ті світлі почуття, що є!

Наші улюблені мама та тато, вітаємо з вашим спільним святом – днем ​​весілля! Бажаємо, щоб ви прожили гарне спільне життя у світі, злагоді та через багато років, нам знову зібратися святкувати вашу річницю!

З фарфоровим весіллям, дорогі батьки! У 20-річчя вашого шлюбу я бажаю вам, мої добрі, жити красиво та безтурботно, весело та розкішно, щасливо та гідно. Любіть один одного міцно, бережіть своє кохання і не дозволяйте вітрам долі загасити його вогонь. Нехай неб’ючим і безцінним буде порцеляна вашого щастя!

Дорогі, улюблені, найкращі батьки, вітаю вас із фарфоровим весіллям. Нехай ніколи не б’ється ваш сімейний сервіз щастя і благополуччя, нехай ваше кохання не зможуть перемогти ні життєві біди, ні заздрість злих людей. Бажаю вам, батьки, здоров’я, краси та розкоші, ладу та втіхи.

Дорогі батьки, вітаю вас із фарфоровим весіллям, із 20-річчям подружжя. За ці роки ви встигли так багато зробити і стільки всього досягти! Я бажаю, щоб нажите і побудоване вами щастя залишалося дорогим і недоторканним, як найдорожчий у світі порцеляновий сервіз. Будьте здорові, живіть багато і весело, мої улюблені та найрідніші.