Любий мій, вітаю нас із першим місяцем подружжя! Ще вчора були наречений і наречена, і ось пролетів уже місяць, а мені з тобою так само добре, тепло, затишно, радісно і солодко. Нехай щаслива історія нашого кохання ніколи не закінчується, нехай тільки в мене буде такий дбайливий, гарний, розумний, сміливий, хоробрий, сильний, ніжний, добрий чоловік. Люблю тебе і бажаю нам великого світлого майбутнього.

Дорогий, ми одружені лише місяць, але за цей місяць я вже змогла переконатися, що ти чудовий чоловік. Дякую тобі за місяць щастя, турботи, ніжності та тепла! Я з кожним днем ​​люблю тебе все сильніше і впевнена, що це лише початок нашого захоплюючого щасливого сімейного життя!

З першим місяцем подружжя, дорогий. Бажаю нам легко та натхненно, щасливо та захоплююче проживати щомісяця спільного життя, щодня сімейної історії. Нехай наша любов завжди буде міцною та вірною, нехай наше щастя росте та росте.

Коханий, ось уже й місяць як одружені, хоч здається ніби весілля було вчора! З тобою час летить непомітно і щодня я прокидаюсь щаслива завдяки тобі! Хочу щоб рік у рік нас не залишало це почуття!

Дорогий мій чоловік, ось і пролетів непомітно перший місяць нашого сімейного життя, місяць, наповнений безмежною любов’ю та щастям. Бажаю нашому союзу процвітання, гармонії та довголіття.

Вже місяць ти мій законний чоловік, а я твоя дружина. І цей місяць солодкою казкою пролетів у нашому коханні та ніжності. Я хочу, щоб наші почуття ніколи не охолонули. Нехай життя наше завжди буде огорнуте лише радістю та любов’ю. Ти мій найдорожчий скарб, найулюбленіший чоловік. Я люблю тебе.

Вітаю нас із першим місяцем сімейного життя, любий мій чоловік. Перший місяць позаду, але нехай усе найкраще, радісне та щасливе у нас буде попереду. Ти в мене чудовий чоловік, таким і залишайся. Здоров’я тобі, мій рідний. І нехай наша родина живе довго та здорово.

Коханий, я вітаю нас із першим місяцем сімейного життя. Я бажаю нам з тобою також легко та щасливо прожити і другий місяць, і цілий рік, і потім десять, і так до змий старості. Нехай наші почуття ніколи не згасають, нехай наша родина буде дружною, веселою та чудовою.

Кохане, сьогодні нашій родині вже місяць, сьогодні у нас маленьке свято, і я тебе вітаю! Бажаю тобі, любий, завжди залишатися справжнім чоловіком, дбайливим чоловіком і чудовим сім’янином. Нехай попереду на нас чекають прекрасні та щасливі дні, нехай наша сім’я з роками стає міцнішою, більшою і дружнішою.