Вітаю вашій родині сьогодні півроку. Бажаю дружно, весело та впевнено дійти до дати ситцевого весілля, з кожним днем ​​переконуючись, що немає на світі солодшого щастя, ніж здорова та міцна родина. Любіть один одного вічно і нехай ваше благополуччя буде нескінченно.

Вітаю з півріччям сімейного життя і від душі бажаю вам завжди жити душа в душу, крокувати дорогою життя пліч-о-пліч, один одному в потрібну хвилину підставляти плече підтримки, розділяти і радість, і негоду, і успіх, і кожну перемогу разом. Нехай попереду буде ще півроку шаленого щастя і чарівної романтики, а після — багато років достатку, ладу та любові, що не згасає!

Вітаю вас із першим півріччям сімейного життя! Бажаю, щоб наступні шість місяців пройшли так само гладко та легко, щоб вам жилося так само радісно та весело. Бажаю, щоб потім таким самим чудовим, щасливим і прекрасним був щороку вашого сімейного життя. Мрійте і домагайтеся всього, любіть і не переставайте вірити одне в одного. Здоров’я вашої молодої сім’ї та благополуччя.

Ви — чоловік і дружина вже півроку, ви створили міцну спілку, встигли створити свій сімейний статут. І я щиро бажаю, щоб щодня надходили великі кошти до вашого сімейного бюджету, щоб влада в сім’ї була демократичною, а настрій завжди відмінним. Любіть один одного і горіть вогнем пристрасті, вірте у свої мрії і щоразу зустрічайте щасливий світанок!

Вітаємо вас із річницею весілля! Вже півроку ви законні чоловік та дружина! Нехай ваша сім’я з кожним місяцем міцнішає. Нехай ваша любов буде щирою і чистою. Бажаємо вашій родині щастя та процвітання. Любіть та цінуйте один одного.

Ось і минуло перші півроку з дня вашого весілля, з чим ми вас і вітаємо дороге подружжя! Бажаємо вам стриманості в емоціях, але не в почуттях, проявах компромісності, а ще набиратися досвіду та запасатися мудрістю!

Ваша спілка, як відправна точка в пошуку сімейного, спокійного тихого щастя! Ці 6 місяців ви звикали до нового звання подружжя! Нехай далі все буде тільки райдужно, а будь-які перешкоди легко оминали!