Перший день ви сьогодні чоловік та дружина, і ваші пальці ще не встигли звикнути до каблучок. А я хочу побажати вам великого добра, і щоб ви скоріше звикли один до одного. Нехай вас, минають побутові урагани, ревні бурі та шторму непорозуміння. Любіть один одного, і назавжди збережіть у серці, саме це почуття, яке у вас у серцях у ваш перший день спільного життя. Із зеленим весіллям!

Шановні молодята! Нехай ваше життя буде сонячним і щасливим, наповненим теплом і любов’ю, ласкою та ніжністю, взаємною повагою та вірністю. Бережіть і розумійте одне одного, зберігайте мир та лад у сім’ї. Всіх вам благ, добра та достатку!

Ідеальну пару вітаємо із Зеленим Весіллям! Ви знайшли один одного серед величезної суєти, як два паростки із землі, освітлені промінчиками сонця. Нехай Ваші почуття назавжди залишаться такими трепетними і ніжними, і з кожним днем ​​ростуть все більше і сильніше!

У день одруження вітаю молодих із зеленим весіллям! Бажаю я вам дорогі не розчаруватися у виборі, бути мудрішими і терпимими один до одного, поступатися і бути почутими, багато розмовляти і цінувати все те, що вас оточує!

У нас сьогодні зелене весілля, коханий. Вітаю тебе, любий, і бажаю, щоб попереду у нас з тобою було багато яскравих, зворушливих, веселих, забавних, чудових і прекрасних днів. Я люблю тебе і любитиму до останнього подиху. Бажаю тобі бути найкращим, люблячим, дбайливим, щасливим чоловіком, який вміє щодня перетворювати на свято.

Вітаю тебе, мій чоловік, з нашою першою маленькою датою у шлюбі. У нас сьогодні зелене весілля. Я бажаю тобі завжди залишатися сильним та сміливим, бажаю бути міцною бронею від будь-яких бід для нашої родини. Нехай ціле століття живе наше кохання, нехай довгим і радісним буде наше спільне життя. Бажаю нам з тобою бути вірним подружжям і просто щасливими людьми.

Ми з тобою вже чоловік та дружина. А сьогодні у нас зелене весілля. І нехай хтось вважає нас зовсім зеленими у справах сімейних, але я точно знаю, що ми зможемо подолати будь-які труднощі, зможемо досягти великих успіхів разом! Зі святом, дорогий. Я бажаю тобі завжди бути сильним, вірним, уважним, завбачливим, винахідливим та найкращим чоловіком. Нехай наша любов з кожним днем ​​набуває нової сили, нехай наша родина буде найміцнішою і найщасливішою!

Мій палко коханий Чоловік, вітаю тебе з нашою маленькою річницею Зеленого Весілля! Нехай кожен наступний місяць буде ще щасливішим за попередній! Сьогодні наше кохання сильніше, ніж учора, а завтра буде спекотніше, ніж сьогодні! Нехай наше миле, зелене деревце виросте у величезне, міцне, гіллясте дерево! З коханням, вітаю!

Люблячий мій чоловік вітаю тебе із зеленим весіллям! Побажати тобі хочу бути опорою, захистом, стрижнем та головою нашої молодої та міцної родини!

Кажуть, «молодо-зелено», а це означає, що все лише починається. Нехай ваше сімейне життя почнеться з ніжних слів, милих усмішок, закоханих очей та щасливих днів. Нехай у вас буде якнайменше негараздів. Гарного настрою!