Ми з тобою вже чоловік та дружина. А сьогодні у нас зелене весілля. І нехай хтось вважає нас зовсім зеленими у справах сімейних, але я точно знаю, що ми зможемо подолати будь-які труднощі, зможемо досягти великих успіхів разом! Зі святом, дорогий. Я бажаю тобі завжди бути сильним, вірним, уважним, завбачливим, винахідливим та найкращим чоловіком. Нехай наша любов з кожним днем ​​набуває нової сили, нехай наша родина буде найміцнішою і найщасливішою!

Мій палко коханий Чоловік, вітаю тебе з нашою маленькою річницею Зеленого Весілля! Нехай кожен наступний місяць буде ще щасливішим за попередній! Сьогодні наше кохання сильніше, ніж учора, а завтра буде спекотніше, ніж сьогодні! Нехай наше миле, зелене деревце виросте у величезне, міцне, гіллясте дерево! З коханням, вітаю!

Люблячий мій чоловік вітаю тебе із зеленим весіллям! Побажати тобі хочу бути опорою, захистом, стрижнем та головою нашої молодої та міцної родини!

Кажуть, «молодо-зелено», а це означає, що все лише починається. Нехай ваше сімейне життя почнеться з ніжних слів, милих усмішок, закоханих очей та щасливих днів. Нехай у вас буде якнайменше негараздів. Гарного настрою!

У нас сьогодні зелене весілля, коханий. Вітаю тебе, любий, і бажаю, щоб попереду у нас з тобою було багато яскравих, зворушливих, веселих, забавних, чудових і прекрасних днів. Я люблю тебе і любитиму до останнього подиху. Бажаю тобі бути найкращим, люблячим, дбайливим, щасливим чоловіком, який вміє щодня перетворювати на свято.

Вітаю тебе, мій чоловік, з нашою першою маленькою датою у шлюбі. У нас сьогодні зелене весілля. Я бажаю тобі завжди залишатися сильним та сміливим, бажаю бути міцною бронею від будь-яких бід для нашої родини. Нехай ціле століття живе наше кохання, нехай довгим і радісним буде наше спільне життя. Бажаю нам з тобою бути вірним подружжям і просто щасливими людьми.