Дорогі пані, вітаю вас із Міжнародним жіночим днем. Нехай разом з весною розквітає у ваших серцях любов і світла радість, надія на добре та прекрасне Завтра. Миру, краси, тепла та затишку вам, будьте щасливі!

Дорогі пані, милі наші колеги! З весною вас, із чудовим святом 8 Березня! Бажаємо вам у цей день більше посмішок, сонечка, квітів! Нехай у вашому житті завжди буде багато світлих і радісних хвилин, будьте прекрасні, кохані та щасливі!

Дорогі пані, дівчата, мої милі колеги! Я бажаю вам радості та краси цієї весни! Нехай не буде прикростей; і лише ніжні, світлі почуття розквітають у ваших душах. Будьте щасливі зі святом!

Ви прекрасні, любі колеги! Дякую вам за відповідальну працю та за те, що ви прикрашаєте собою цей світ! Нехай у вашому житті завжди будуть щастя, кохання, здоров’я та гроші! Нехай цієї весни всі мрії та бажання обов’язково здійсняться!

Всіх прекрасних дам нашого колективу, вітаємо з весняним святом, з 8 Березня! Ви найкраще, що створила природа! Ви — робите наше життя по-справжньому яскравим і щасливим! Цвітіть, сяйте, радійте життю та прикрашайте цей світ собою!

Цього весняного радісного місяця вітаю всіх із жіночим днем! Колеги 8 березня незвичайний день, а найприємніший для жінок. Бажаю, щоб у кожної жінки сьогодні були: букет квітів, коробка цукерок, пляшка шампанського, нові парфуми та чудовий настрій!

Будьте завжди гарними, милими, добродушними. Посміхайтеся, випромінюйте позитив, показуйте всі свої позитивні риси. Насолоджуйтесь кожним днем, цінуйте кожен момент, робіть, ніколи не переставайте радіти.

Дорогі колеги, 8 Березня бажаємо вам гармонійно поєднувати жіночу мудрість та здорові амбіції, досягати кар’єрних вершин та бути хранительками сімейного вогнища! Будьте улюбленими, бажаними та щасливими!

Дорогі колеги! Від щирого серця вітаю з настанням Весни. Нехай ваші дні будуть сповнені щастям, радістю та світлом, а у ваших будинках звучить радісний сміх і панує вічне свято. Удачі у справах та стабільності у житті. Будьте щасливі!

Дорогі жінки, вітаю вас із жіночим днем! Бажаю вам тепла, усмішок, сміху, більше квітів! Щоб метушня та турбота не змогли вам затьмарити це свято, щоб ви завжди цвіли та свіжіли та своїм бадьорим духом висвітлювали наш колектив!