Дорогі дівчатка! Від щирого серця вітаємо вас зі святом 8 березня! Бажаємо цікавих зустрічей, радісних подій, нових досягнень у навчанні та хобі, а також куражу, крутих вечірок, щирої дружби та взаємної любові! Ви прекрасні!

Дівчата, вітаємо вас із 8 Березня! будьте такими ж задерикуватими, веселими, емоційними та класними. без вас навчання дуже нудне, а ви завжди підтримуєте нас і не даєте падати духом.

Дівчата! Вітаю вас із чудовим весняним святом! Нехай вас завжди люблять, плекають і носять на руках, нехай усі ваші мрії виконуються, а прекрасні принци на білих конях вишиковуються в ряд, щоб удостоїтися честі бути поміченими вами!

Дівчата 8 березня день безмежної уваги. І я хочу побажати, щоб ця увага ніколи не зникала, а ваші чудові посмішки осяяли землю. Зі святом, дорогі.

Дівчатка, у Міжнародний жіночий день я дуже хочу привітати вас зі святом та побажати, можливо, пересічних, але завжди актуальних та потрібних речей: веселощів, удачі, хвилюючих почуттів, неуважних батьків та уважних залицяльників!

Мої рідні дівчата, однокласниці, з 8 Березня вас! Дівчатка, бажаю кожній по букету червоних квітів та гори приємних привітань! Нехай від усмішок коханих чоловіків зігріються ваші серця. Будьте завжди чарівні та заразливо щасливі!

Дорогі мої та чудові однокласниці, я вітаю вас з 8 Березня. Бажаю вам незгасної краси та чарівності, блискучих ідей у ​​житті та чудових миттєвостей. Дівчатка, будьте завжди улюблені, успішні у своїх захопленнях і завжди чарівні.

Мої чудові однокласниці, з 8 Березня! Відмінний привід, щоб подарувати вам багато приємних слів та красивих кольорів. Бажаю вам вірних друзів, блискучих оцінок та захоплюючого навчання. Не забувайте про ваші чарівні посмішки, навіть у найгірший день!

Дорогі дівчатка, ви прикраса нашого класу і сьогодні від серця завжди хочеться привітати вас з 8 Березня! Бажаємо вам щастя та радісного свята, багато хороших оцінок, усмішок та вражень!

Милі однокласниці, вітаю вас із 8 Березня! Бажаю кожній з вас бути самою чарівністю, блищати своїм талантом, дивувати своєю унікальністю, захоплювати своєю пишністю і завжди залишатися гарною леді, доброю подругою і просто доброю людиною.