У Чистий четвер я бажаю вам позбутися непотребу в будинку і в душі. Більше розслаблення вам та відпочинку. І пам’ятайте, що чистота – запорука здоров’я!

У Чистий четвер бажаю світлої радості та добрих помислів. Нехай душа сяє благодаттю та надією на милість та прощення Господа!

Очистіть себе і своє життя від сміття та шлаку цього Чистого четверга. Бажаю вам гармонії, душевності та теплого настрою. Нехай усі негаразди залишаться в минулому.

Бажаю, щоб цей Чистий четвер став початком білої смуги твого життя, щоб з тобою відтепер траплялося найдобріше і найсвітліше!

Бажаю, щоб чистий четвер поселив у наші серця щастя, у тіло наше — чистоту плоті, а на думку — чистоту думок.

Бажаю тобі цього Чистого четверга освіжити свій дім, свої думки та свою душу. Нехай твоє життя зміниться на краще та заграє новими фарбами!

Бажаю в чистий четвер, щоб тільки щирі почуття опанували тебе, щоб помисли були чистими, щоб на душі завжди було світло і весело.

Цього Чистого четверга бажаю вам навести лад не тільки у своєму будинку, а й у голові, щоб подальше життя було легким і прекрасним!

У цей світлий день я хочу побажати вам гармонії та душевної чистоти. Нехай у житті не буде місця для непотрібного мотлоху, поганих людей та зневіри. Будьте щасливими, процвітайте.

Нехай четвер цей зітре все непотрібне не лише зовні, а й усередині. Нехай думки стануть зрозумілими, а справи добрими.