Чисто-чисто миємо ніжки, попку миємо та віконця. Прийшов Чистий четвер, і настав час наводити порядки. Хтось у думках забереться, хтось у хаті розбереться, а хтось і в душі все по поличках розкладе чи совість заспокоїть. Я бажаю, щоб у цей день усі очистилися і впустили в серце, немов через вимиті віконця, світло, доброту та любов. З Чистим Четвером!

Досить свербіти і пилом дихати, час прибиратися і весь мотлох викидати з дому, з серця, з голови. Бажаю якісного генерального прибирання у всіх куточках кожної кімнати та у всіх куточках власної душі. Нехай Чистий четвер змиє всі тривоги та сумніви, нехай попереду на тебе чекає чисте, славне, щасливе життя.

Вітаю із Чистим четвергом. Бажаю вичистити і вимити все від «А» до «Я»: від висюльки на люстрі до плінтусика на підлогах, від холодильника на кухні до найменшої ложечки, від багетів до паласів, від ліжок до дверей. Нехай підлога блищить і блищать від щастя ока, нехай чистотою і світлом радості сяє кожен куточок житла та кожна клітинка твого тіла.

Вітаю з Чистим четвергом і бажаю павуків як слід по хаті поганяти, ванну з ароматною піною набрати, змити з себе всю втому і всі тривоги, наповнити свій куточок затишком і чистотою, прогнати за двері всі біди і образи, з чистою совістю і спокійним серцем чекати Світлий Великдень і смачний обід.

З Чистим Четвером! Швидше вмивайся, швидко в будинку забирайся, щоб зняти свої гріхи, щоб попрощалися гріхи. Щоб чиста вода всі негаразди забрала, а здоров’я принесла.

Нехай навіть маленька порошинка на свято не залишиться в тебе вдома. Чистий четвер проведи відважно, не лінуйся відмити себе та будинок. Нехай заблищить не лише твоє оточення, а ще й очі. Вітаю!

Настав час намилити добре мочалку і відмити всі хвороби, відіпрати гріхи і привести думки до ладу! Чи то у ванні, чи в лазні, щоб наздогнало вас щастя, здоров’я та удача!

Вітаю із Чистим четвергом. Бажаю щасливого життя чистюлі без мікробів та пилу, бажаю чистих доріг та стежок успіху, бажаю чистих помислів та надій широкої твоєї душі. Загалом, хай усе буде чисто, благодатно і дивно.

Вітаю із Чистим четвергом. Бажаю на всі чотири сторони послати всі суми та невдачі, бажаю висунути з хати все сміття та негатив, бажаю натерти до лиску йоржиком каструльки, а еліксиром щастя та чарівною усмішкою – фейс.