Милі бабусі, з вашим днем! Бажаю вам довголіття та міцного здоров’я! Нехай ваші ноги та руки завжди будуть у теплі, у домі буде достаток і панує гармонія! Щоб онуки приходили у гості та радували своїми успіхами.

Улюблена наша бабуся! Без тебе не було всіх нас! Ми нескінченно цінуємо твою турботу, готові прислухатися до порад і хочемо, щоб ти завжди була здорова і спокійна.

У день бабусь, я хочу привітати найпрекраснішу, наймилішу та наймудрішу бабусю у світі. Ви для мене найкращий учитель, який викладає найскладніший предмет «Життя». Люблю вас і ціную, бажаю довгих та щасливих років, поваги від дітей та онуків.

У день бабусь хочеться побажати безкінечного тепла. Таке свято це добре і світле, як обійми наших коханих. Бажаємо кожній бабусі довголіття, здоров’я міцного, а самотність нехай буде чужа.

У день бабусь хочеться вам побажати, щоб голова завжди була ясна, щоб руки менше втомлювалися, нехай на серці завжди буде легко, душевно та тепло. Хай твій дім буде наповнений сміхом, любов’ю та щастям.

Бабуся, ти найніжніша і найтепліша на світі. Я бажаю тобі тільки добра. Живи дуже довго, щасливо. Радуй нас якнайдовше. Дякую, рідна, що ти така є на цьому світі.

Бабуся, вітаю з цим дуже важливим святом! Без бабусь у цьому світі не було б теплих шкарпеток, смачних пиріжків та задоволених онуків. Ми любимо тебе за затишок, розуміння та доброту. Спасибі за все!

Бабуся моя, моя турбота, моя переживателька, володарка найтепліших рук і найдобрішої посмішки, зі Святом бабусь тебе! Я дуже тебе люблю. Люблю твої мудрі поради, твої смачні пиріжки, твої ароматні чаї. Живи довго-довго, моя рідна.

Вітаю наших найщиріших і добродушних бабусь зі святом! Дякую, що даруйте нам свою безмежну турботу та мудрість, можете за все пробачити і чудово нас зрозуміти! Смійтеся від душі, не втрачайте міцність духу і будьте здорові!

Вітаю всіх із днем ​​бабусь! Ви наш важливий орієнтир і подібні до маяка в саму похмуру ніч. Без вашого досвіду та мудрості нам було б набагато складніше знаходити в житті правильну дорогу. Велике вам дякую!