З Днем бабусь, люба моя, люба, найкраща бабуся. Внучка бажає тобі бадьорості та фортеці, мудрості та молодості, радості та натхнення, відради та благополуччя. Бабуся, нехай щодня наповнює тебе новими силами, ідеями та добрими емоціями. Я тебе люблю і всім серцем бажаю, щоб моя бабуся ніколи не хворіла і не сумувала.

Немає краще бабусі на світі, ніж ти, люба моя бабуся. З Днем бабусь, рідна моя. твоя онука бажає тобі здоров’я та бадьорості, наснаги та відмінного самопочуття. Нехай кожен день буде смачним та ароматним, як твої пироги, солодким та незвичайним, як твій компот. Бабуся, бажаю тобі ніколи не нудьгувати і не хворіти!

Бабуся, вітаю тебе з Днем бабусь. Я тебе дуже люблю і дорожу кожною хвилиною, проведеною з тобою. Бажаю тобі, моя люба, тільки приємних турбот і лише добрих днів. Нехай у городі не росте ні травинки, нехай у серці не буде ні краплі смутку, а твоя онука намагатиметься тебе завжди радувати та надихати.

Бабусю, я вітаю тебе з Днем бабусь. Ти — внучкина радість та муза. Бажаю тобі, люба моя, довгих років чудового життя без таблеток, заздрості сусідок, зламаних табуреток, а ще бажаю на столі твоїх смачних котлеток, талановитих серветок, а в тілі — повних щастя здорових клітин.

Бабуся моя, красунька, рідненька, твоя внучка вітає тебе з Днем бабусь. Люба моя, гарна, я бажаю тобі чудесних миттєвостей і прекрасних днів, невтомних сил і чудового настрою. Дорога бабусю, нехай зі мною тобі завжди буде про що поговорити, нехай твої смачні пироги та компоти ніколи не перестануть радувати всю нашу дружну родину.

Бабуся моя кохана, я вітаю тебе з Днем бабусь і хочу тобі сказати, що я — найщасливіша внучка, адже такої чудової бабусі у світі більше немає. А бажаю я тобі довгих років та добрих днів здоров’я, процвітання, веселощів душі та радості серця. Нехай у захваті будуть від твоїх пирогів, нехай усі захоплюються твоїми талантами.

З Днем бабусь, люба моя. Внучка бажає тобі завжди бути здоровою, веселою, бадьорою, активною, життєрадісною, невтомною, чуйною, доброю та щасливою. Бабуся, нехай щодня тобі дарує чудовий настрій та бойовий дух!