Всім енергетикам бажаю віри в чудеса, уваги та турботи, благополуччя, великих успіхів у праці! Зі святом!

Ваша робота вимагає високого професіоналізму та відповідальності. Прийміть на подяку побажання миру, добра, тепла та відмінних результатів у роботі.

Ваша праця значуща і корисна, без енергії немає повноцінного життя. Тож нехай у вашому житті заряду життєвих сил вистачає на все можливе і неможливе, нехай удома завжди панують затишок та тепло.

Цього дня хочу побажати вам міцного здоров’я та тепла у сім’ї. Нехай ваша праця буде оцінена керівництвом. Нехай ваші таланти будуть помічені. Зі святом.

За будь-якої погоди ви свою працю присвячуєте енергетичній галузі! Так нехай на вас чекають завжди з ніжністю та любов’ю вдома, нехай хвала на вашу адресу чутна щохвилини, а життєвої енергії вистачає на все.

У День енергетика хочеться побажати вам плідної роботи та щасливого життя!

Бажаю вам багатіти від накопиченого досвіду, багатства та розуму! Нехай руки ніколи не втомлюються, а на роботу хочеться бігти стрімголов!

У День енергетика тобі бажаю, щоб у думках і тілі не було напруження, щоби вибухи в житті були тільки яскравими і тільки від щастя, щоб здоров’я ніколи не підводило!

Бажаю щодня енергетика, щоб душу гріла серцева теплота близьких, щоб життєвої енергії вистачало багато справ, а успіх йшов поруч пліч-о-пліч.

У день енергетика хочемо привітати представників цієї професії! Дякуємо за комфорт, який Ви забезпечуєте всім нам.