З днем ​​енергетика. Бажаю, щоб життя не било струмом, щоб усередині тебе завжди яскраво горіла лампочка надії та кохання. Нехай у це свято на твою адресу летить багато привітань та подяк за браву працю, нехай завжди у твоєму житті буде успіх, феєрія гарячих почуттів та теплих відтінків щастя.

З Днем енергетика! Бажаю летіти до своєї мети, як струм по проводах, бажаю без опору та напруги бути щасливим чолом, без нервових нападів та триповерхових матів працювати славно і легко.

З днем ​​енергетика. Бажаю, щоб усіх твоїх недоброзичливців не раз «шибало» струмом, бажаю, щоб у твоєму житті не було високої напруги і не траплялося коротких замикань. А в іншому бажаю тобі завжди залишатися бадьорим, веселим, крутим, життєрадісним і невтомним, адже ти енергетик.

Із Днем енергетика! Ви зігріваєте нас і приносите комфорт у кожну оселю, бажаємо Вам насолоджуватися життям, обминати всі хвороби і не забувайте трошки відпочивати від роботи, адже Ваша праця важка і копітка!

З днем ​​енергетика! Несіть світло в темряві, щоб освітлював усім їхній життєвий шлях. Щоб не було короткого замикання в ліжку, током ударяло тільки від пристрасті. Щоб з очей летіли тільки іскри через сміх і життя складалося безаварійних ситуацій. Нехай робота заряджає лише позитивною енергією та приносить фінансове благополуччя.

Нехай не шарахає від напруги, нехай не димляться дроти нервової системи. Вітаю з Днем енергетика та бажаю яскравих спалахів щастя та удачі, гарячих почуттів, пристрасті та кохання! Будь крутим енергетиком та високовольтним чуваком.

З Днем енергетика! Енергічний , Наполегливий , Єгоза Романтик , Який гріє Щоденно Натовп І Кожного , — найкращий енергетик, ти — світло народу, теплота душі . Бажаю тобі благополучної та бравої роботи, щоденних свят життя та невтомної жаркої любові!

Вітаю із Днем енергетика. Бажаю не бути відмороженим і дарувати тепло рідним, бажаю ніколи не тухнути і освітлювати будинки коханих, бажаю не перетруджуватися на роботі та отримувати гарні мані, бажаю світлої та вдалої карми.

Нехай у руках іскряться лише бенгальські вогні, а струм по проводах тече рівно і чітко. Нехай електрика в кожному будинку заводить блендери та пилососи. Нехай століття технологій додасть інтересу до роботи. Бажаю, щоб енергія била ключем, але не гайковим. Зі святом, енергетики!

Вітаю з Днем енергетика і побажати хочу неймовірної сили струму і життєвої енергії, що хвилює, безаварійного щастя і зарплати, що не поміщається в дві руки. Бажаю, щоб у роботі не було поривів, а життя – душевних чи нервових зривів.