Цей день перемоги порохом пропах, із чим я вас і вітаю! А побажати хочу бути всім добрішим, розумнішим і терпимішим, адже світ це краще, ніж війна!

З Днем Перемоги. Бажаю не забувати подвиги прадідів, бажаю пам’ятати і про сміливих героїнів того часу. А героями тоді були всі, хто виживав і боровся за мир, всі, хто віддавав себе без залишку заради великої перемоги! Так нехай твоє серце жене геть горя й біди, як гнали наші німців, нехай усі фашисти, які тероризують твою душу, гинуть назовні! Бажаю миру у світі та солодкого життя, як зефір!

З Днем Перемоги! Миру мир, а тобі — солодкого життя, як зефір, як найсмачніший льодяник. Нехай розквітають яблуні та груші, хай люблять Марини та Катюші, хай будуть сміливими та самовідданими солдатами всі хлопці на Землі, але не на війні. Бажаю вітати та щасливити!

З Днем Перемоги! Бажаю у кожній битві за свою мрію залишатися переможцем та здобувати орден мужності! Пишайся прадідівськими вчинками і подвигами, прагне бути такою ж сильною і стійкою людиною, яка володіє мудрістю, як генерал і запалом душі, як бравий солдат!

Нехай День Перемоги буде щодня, щоб ми всі перемагали на світі, щоб вороги боялися нас, а друзі поважали. І нехай перемога буде бажаною та такою досяжною. Шлях ранком після перемог не болить голова, не буде соромно за вчорашні перемоги, а поразок, щоб не знати!

Вітаю тебе із Днем Перемоги! Знаю, цього дня ти чуєш приблизно одне й те саме ось уже «… надцять» років. І ти встиг втомитися від пафосу, а ще більше – від усіх видів тілі – і киновранья на цю тему. Але ж це, на щастя, не скасовує головного — того, що ми святкуємо, — чи не так? Бажаю тобі завжди знаходити правдиву інформацію та вміти самому робити висновки. Історія – вперта річ, і подвиг народу був і назавжди залишиться подвигом.

Для того, щоб ти сьогодні радів, полегло тоді багато солдатів. Але ніхто з них не впадав у відчай, коли пив фронтові п’ятдесят. Ось і ти ніколи не вішай носа і завжди сміливо дивися на ворога. Не задавай непотрібних питань і завжди роби на «ура». Бажаю мирного неба та чудової пам’яті, щоб ти ніколи не забув, досконалого заради нашої Батьківщини подвигу. З Днем Перемоги!