Вітаємо Вас з наступаючим святом великої Перемоги, бажаємо, щоб Ваше життя було спокійним, щасливим, світлим і мирним, щоб ніщо не могло затьмарити Вашу радість.

Усіх мешканців пострадянського простору та особливо шанованих ветеранів вітаю з наступаючим Днем Перемоги! Побажати хочеться умиротворення, свободи, демократії у всьому, перспективи, і звичайно ж світлого майбутнього і мирного неба!

З наступаючим Днем Перемоги! Напередодні такого значущого свята бажаю не забувати, завдяки кому ми живемо спокійно та щасливо. Ветеранам бажаємо: здоров’я та сил, благополуччя та радості. А решті: стояти на сторожі кордонів нашої країни і не допустити повторення минулого!

Прокинувшись рано вранці, ми бачимо яскраве сонце, вітер, що гуляє в косах беріз, поля та луки із зеленими сходами. І спів птахів, тішить слух. Я всім побажати хочу, щоб ця ідилія ніколи не була порушена вибухами війни, щоб ніхто з нас ніколи не зазнав горя і всіх тих поневірянь, через які пройшли наші діди. Цінуйте те, що ви маєте, і ніколи не забувайте ціни тієї великої перемоги. З наступаючим Днем Перемоги!

Вітаю з наступаючим Днем Перемоги. Нехай це велике свято нагадає про мужність та силу наших героїв, чиї життя вже вичерпані, але чиї подвиги назавжди залишаться в історії! Бажаю мати таку ж відвагу і самовідданість, як колишні солдати, щоб гордо перемагати і бути гідним прикладом вже для наших дітей та онуків. Бажаю мирного неба над головою, стійкої землі під ногами, щасливого квитка в руках та коханих людей поряд.

Вітаю з наступаючим Днем Перемоги. Бажаю, щоб із великим святом перемоги прийшла і нова надія, нова сила! Нехай у цей знатний травневий день усе довкола розквітне пишним кольором, нехай ця головна історична дата всім без винятку нагадає про героїзм та патріотизм. Бажаю мужності та здоров’я, міцного духу та натхнення душі! Бажаю, щоб не було війни, бажаю, щоб наші діти та онуки щасливо бігали зеленою травою, милуючись квітами, насолоджуючись співом птахів!

Вітаю з наступаючим Днем Перемоги. Бажаю гучного “ура” за наш безсмертний полк, бажаю радісного крику “дякую” за мир і життя на нашій планеті. Нехай це свято подарує відчуття хоробрості та відчуття свободи, нехай твоє серце завжди веде тебе до перемог.

Вітаю з наступаючим Днем Перемоги і від щирого серця бажаю миру, щастя, радості та славних добрих днів, в яких не буде страху та болю, прикростей та розрухи. Нехай серце пишається великою перемогою наших прадідів та дідів. Нехай душа твоя буде сповнена патріотизму, відваги та мужності.

Вітаю з наступаючим Днем Перемоги і бажаю з такою самою завзятістю, з такою самою сміливістю та самовідданістю йти до кожної своєї перемоги в житті, як йшли наші діди та прадіди до Перемоги у тій страшній війні. Бажаю миру та здоров’я, сімейного щастя та всіх добрих благ.

Наближається справді великий день – День Перемоги! Давайте ніколи не забувати про те, якою ціною нашому народу дісталася свобода. Дякую всім воїнам за життя, що вони нам подарували. Від щирого серця кожному з вас бажаю мирного неба над головою та миру в душі, міцного здоров’я та сімейного щастя. Живіть у гармонії та пам’ятайте про подвиг радянського солдата!