ВДВеха, вітаю тебе зі святом. В озьми з собою парашут удачі, Двигай прямо до своєї мети, Вір у себе і свій успіх! Не бери в голову нічого поганого і не бий об неї нічого важкого. Живи без жодних принципів і проблем, будь сміливий, відважний, крутий і невразливий.

Зі святом, ВДВ-шка. Бажаю міцної голови, неймовірної сили, великого розуму, здоров’я, як у бика, крутих польотів, вдалих приземлень, гарячого кохання та вірної удачі. Нехай ворог боїться, друг поважає, кохана цінує, а доля балує.

З Днем ВДВ. Бажаю берегти свою головушку, бажаю таких же світлих смуг у житті, як на твоїй тільнику — смуга біла — удача та перемога, смуга синя — надія та мрія. Нехай щодня б’є фонтаном позитиву, хай кожен стрибок дарує неймовірний драйв.

З Днем ВДВ. Бережи голову, купайся у фонтані, стрибай у простори щастя та краси. Завжди Тримайся Високо. Вір, Дій, Владе. Валі ворога, Дорожі близькими, У всьому процвітай!

Вітаю з Днем ВДВ! Нехай він пройде на відмінному рівні серед тих, хто любить і цінує це свято! Бажаю гарного спілкування, довгоочікуваних зустрічей та позитивних емоцій!

Вітаю з днем ​​ВДВ усіх, хто відслужив! Бажаю, щоб ваша праця та завзятість ніколи ніхто не забував, не було проблем зі здоров’ям і нехай заслужений відпочинок іде за планом та оздоровлює!

Дорогі воїни, що віддали борг країні, що відслужили та повернулися у щоденні будні, з Днем ВДВ вас! Нехай сміливість і мужність, сила духу та оптимізм допомагають і у мирних буднях! Дякую за службу!

У День ВДВ бажаю не забувати про службу, вірних друзів, армійських товаришів. Нехай небо завжди буде блакитним, а над твоїм будинком ніколи не буде похмурих хмар.

З Днем ВДВ, чувак. Нехай смугаста тільник прикриває могутнє тіло, нехай твій бере штовхає тебе на браво діло, нехай все в житті у тебе виходить хвацько і вміло, нехай завжди встигає розкриватися твій парашут, нехай за тобою буде останнє слово і слава про десантного героя.

Вітаю десантуру. Бажаю теплої води у фонтанах, м’яких цеглин та море добрих зустрічей у цей святковий день. Нехай блакитні берети, як волошкове поле символізують міць і велич нашої країни. Бажаю міцно погуляти, але не забувати, що ви на твердій землі і у вас немає парашута і не впустити в багнюку ні гідність, ні обличчя.