Дядьку, прийми вітання зі святом — День ВДВ! Тобі дуже важливий цей день, тому нехай він складеться чудово! Бажаю тобі, і надалі, не розгубити свій бойовий дух та вольові якості та залишатися таким самим класним!

Дядю, вітаю тебе з Днем ВДВ! Бажаю завжди залишатися таким самим міцним і стійким чоловіком, який захищав, захищає і захищатиме свою батьківщину та честь!

Труднощі та слабкості геть, а лише — сміх, позитив, позитивні емоції та море кохання. Нехай усі бажання виконуються, цілі перетворюються на дії, а життя приносить лише щастя та успіх.

З днем ​​ВДВ, дядьку! Хочу побажати тобі залишатися таким, яким ти є — міцним, сильним, здоровим, стресостійким, доброзичливим і сміливим. Нехай добра у твоєму серці стає тільки більше!

Вітаю свого зятя зі святом – із Днем ВДВ! Бажаю тобі справлятися з усіма труднощами, ніколи не хворіти і почуватися комфортно, а також нехай служба принесе свої корисні та важливі плоди!

Вітаю з Днем ВДВ! Бажаю завжди пам’ятати про своїх товаришів, частіше збиратися разом, згадувати добрі часи, надавати приклад стійкості духу, фізичної сили для молоді!

Дядьку, з Днем ВДВ! Нехай над головою завжди буде небо чистим сонце яскравим, а дощі тільки лиха прибивають, наче пил. Будь завжди таким же стійким і впевненим у собі, хай бережуть тебе Ангели.

Дядько, з днем ​​ВДВ! Злетів швидких, щоб падати не доводилося. Нехай на п’яти настає тобі завжди щастя з успіхом, а вдома чекає велика родина. Ти найкращий, людина, якою пишаюся і кого вважаю такою близькою!

Дядьку, з Днем ВДВ! Нехай твоя мужність, той оптимізм і сила духу допомагають вистояти у будь-якій життєвій ситуації! Нехай служба у ВДВ буде на радість! Нехай необхідність стояти на захисті інтересів країни та рідних перетвориться на бажання робити цей світ кращим! Зі святом! Здоров’я та успіхів!

Пишаюся, що в мене є такий чудовий дядько — сильна, мужня та шляхетна людина. Із Днем ВДВ тебе! Бажаю тобі чудового здоров’я, фінансового благополуччя та легкого вирішення будь-яких проблем. Нехай відмінне самопочуття, цілеспрямованість та впевненість допоможуть реалізувати всі можливості!