Бажаю, щоб твій особистий Купідон був із олімпійської збірної з біатлону і потрапив своєю стрілою тобі точно в серце, а не в «м’яке місце». Нехай це влучне влучення зробить твоє життя набагато динамічнішим, різноманітнішим і щасливішим, навчить тебе любити, цінувати, поважати і вірити. З Днем Святого Валентина!

Бажаю в День святого Валентина, поринути у кохання з головою, зухвальства до знемоги і любити до виснаження! Кохання – найкраще почуття на планеті, якщо знайшли, не відпускайте! Якщо у пошуку, шукайте! Більше пристрасті та вогню, метеликів у животі та мурашок на тілі!

З Днем Святого Валентина! Нехай любов не складається з нюнів-слинів, а дарує тільки кайф та радість. Бажаю сексу до знемоги, любові до запаморочення. І нехай тебе не має, а любить життя і всі близькі люди.

Нехай любов буде яскравою, поцілунки пристрасними, а на душі завжди легко. Нехай амурчики кохання підштовхують навіть на найпростіші та нестандартні

Вітаю з днем ​​інтиму та кохання — з Днем святого Валентина! Бажаю, щоб тебе любили міцно-міцно, щоб у ліжку було довго-довго, щоб щастя було багато, щоб з коханою людиною було класно-класно!

Вітаю з Днем закоханих і бажаю лоскотати амура, щоб він випустив стрілу туди, куди тобі треба. Бурхливих пристрастей, ніжного кохання та оглушливої ​​романтики до втрати пульсу. І нехай святий Валентин заздрить.

Бажаю таких стосунків, щоб і в лазню разом, і в кучугуру, і по пивку з тараночкою, і вінця з кавуном. Бажаю пристрастей без мордастей та почуттів невагомості без падінь. З Днем Святого Валентина!

Бажаю у День святого Валентина іскор із очей від яскравих фарб кохання! Нехай пристрасть накриє з головою і не відпускає до світанку! Будьте улюблені, обожнювані та просто найщасливішими!

З Днем Святого Валентина. Бажаю, щоб друга половина була худобою. Бажаю, щоб кохання твоє було солодким, як ягода малина. Бажаю, щоб у ліжку тіло було невтомне. Бажаю, щоб кожне бажання серця було здійсненне! Теряй голову тільки від кохання, а люблять тебе нехай гаряче та пристрасно!

Вітаю всіх та кожного з Днем святого Валентина! Нехай ті, хто знайшов своє кохання, всім серцем її бережуть, а ті, хто все ще у пошуках, обов’язково зустрінуть свою другу половинку! Нехай ваші серця переповнює щире кохання: до рідних і близьких, до навколишнього світу, до кожної миті життя! Бажаю, щоб святий Валентин наповнив ваші душі романтикою, ніжністю та найпалкішими почуттями!