Мамо, люблю тебе, моя красуня! У тобі закладена краса, мудрість та життєрадісність. Дякую, що освітлюєш наше життя своїм гумором та добром. І цього дня святого Валентина бажаю щирого кохання, тепла та радості.

Мамочка, кохана! У День закоханих дарую тобі любов свою і ніжність, здоров’я мила, і багато сил бажаю, нехай щодня тобі радість дарує, мрії збуваються, душа співає і літо розквітає в серці!

Мамочка, люба моя. Цього чудового дня хочу побажати, щоб заради тебе ніколи не переставали робити добрі й великі дурниці. Нехай завжди на душі буде весна, в очах – вогники, а у вазі – квіти. З Днем Святого Валентина!

Мамочка! Жінки всіх часів та народів хочуть любити і бути коханими; тому я бажаю тобі завжди належати до тієї її частини, яка живе саме так: у нескінченній любові та радості від неї!

Мамо моя дорога, вітаю з днем ​​святого Валентина! Люблю тебе безмежно. Ти найпрекрасніша на світі. Дякую за те, що ти маю.

Мамо, я тебе дуже люблю! Нехай святий Валентин внесе у ваші з татом стосунки більше емоцій та пристрасті. Бажаю тобі щастя, відмінного здоров’я та завжди відчувати нашу підтримку.

Мамо, ти завжди будеш кохана, бо ти в моєму серці назавжди. Бажаю тобі яскравих усмішок та приємних сюрпризів цього дня закоханих. Нехай твоя вроджена чарівність притягує до себе захоплені погляди. Зі святом!

Мамо, у День святого Валентина хочу сказати, що дуже люблю тебе, дорожу тобою і ціную наш час разом. Я бажаю тобі завжди залишатися такою ніжною, турботливою і мамою, що дарує позитив. Нехай у нас буде якнайбільше щасливих моментів, нехай тепло між нами ніколи не остигає.

Мамуля, у тобі як ні в кому іншому стільки кохання, що вистачить на всіх! Нехай твоє добре серце ніколи не розіб’ється, всі близькі люди тільки радують і ти ні в чому не відмовляєш! Бажаю найяскравіших і найдобріших почуттів!

Мамо, у День святого Валентина вважаю, що треба освідчуватися в коханні не лише своїм половинкам, а й тим, кого вважаєш найдорожчою людиною. Мамуля – це ти! Я дуже тебе люблю і хочу, щоб ти була щаслива та кохана. Нехай дні твої будуть радісними та щасливими!