У День захисту дітей бажаю безпечного та щасливого дитинства нашим квітам життя! Нехай усі діти на планеті ростуть у коханні, ласці та турботі!

Безумовного кохання бажаю всім дітям нашої планети та щасливого батьківства бажаю всім татам та мамо! Нехай благословенна і щаслива буде кожна дитина на Землі!

У день захисту дітей подаруємо нашим маленьким чарівникам подарунки та емоції, наповнивши їхні серця чарівністю та впевненістю в тому, як сильно ми їх любимо. Щасливого дня!

У День захисту дітей ми бажаємо, щоб кожна дитина мала щасливу долю.

У День захисту дітей ми бажаємо підростаючому поколінню прекрасного майбутнього!

У День захисту дітей бажаю якнайчастіше бачити щасливі бешкетні вічка красунь-принцес та джентльменів! Нехай на наших дітей чекає щасливе майбутнє! Зі святом!

Діти — наше щастя та втіха! Тож нехай захисників вашого дитячого життя буде якнайбільше. Мрійте, веселіться, радійте кожному моменту.

Всім діткам хочу сказати спасибі, що душею щирі вони й добрі, що вміють кохати та прощати. Нехай завжди їх захищають і не зраджують.

Діти — наше майбутнє, то нехай свято, що відкриває календарне літо, доставить кожній дитині щастя, успіх і радість! Нехай дзвінкий та пустотливий сміх звучить з кожного будинку!

У це свято дітей ми не дозволимо ніколи більше образити та зрадити. Нехай їхній захист стане життєвою метою. Вітаю!