Бажаю яскравого сонечка, зливи, різнобарвної веселки, ароматних квітів, легкого вітерця, метеликів, веселих посмішок, дзвінких пісень, гарних друзів, забавних пригод, потаємних бажань, приємних сюрпризів, бажаних подарунків і щасливих свят. Будь славною і слухняною дитиною. Ніколи не сумуй і завжди вір у свою мрію – вона обов’язково здійсниться. З Днем захисту дітей.

Вітаю із Днем захисту дітей. Бажаю море задоволень та солодощів, від яких попа не злипнеться. Бажаю океан щастя та радості, який можна переплисти з друзями. Будь веселою йогозою та крутою дитиною!

Дорогі наші бешкетники вітаємо вас з Днем захисту дітей! У цей літній день бажаємо вам дитинства, веселого дитинства, пригод на свою п’яту точку і завжди виходити сухими їх різних колотнеч!

У день захисту дітей хочу побажати всім мирного неба, сонячного дня і гарного настрою. Давайте берегти всіх дітей на Землі, від них залежить майбутнє наших сімей!

Нехай у дитячих руках буде весь світ, адже стільки в них добра та світла, тепла та радості. Бажаю, щоб не лише цього дня були вони під захистом, а щохвилини. І нехай кожна витівка буде приємною. Звичайно, щоб ми теж залишалися завжди дітьми, яких люблять та захищають.

На старт, увага, літо! Вітаю з Днем захисту дітей та бажаю невтомних веселощів, причому не тільки сьогодні, а кожного літнього, осіннього, зимового та весняного дня! Бажаю душею завжди залишатися доброю і мрійливою дитиною, очі якої світяться від щастя, а серце готове підкорити весь світ! І нехай до гарного настрою завжди додається смачна морозива, вірний друг і шалена погода!