Вітаю з прийдешнім Хрещенням Господнім. Нехай стане легше на душі і добрі надії поряд будуть, нехай вся водиця присвятиться, а разом із нею і твоя щаслива дорога. І нехай, коли настане свято, прийде до твоєї домівки любов і благо.

Вітаю з прийдешнім Хрещенням Господнім. Нехай свято настає, а разом із ним прийде і щастя. Бажаю набратися сміливості та мужності, щоб пірнути у холодну водицю, яка наповнить тебе силою та здоров’ям, живою енергією та красою.

Вітаю з прийдешнім Хрещенням Господнім і хочу побажати, щоб тебе дали спокій усі хвороби та хвороби, щоб зникли образи та смуток. Нехай чиста свячена вода з кожною краплею робить тебе сильнішим, мудрішим, красивішим і щасливішим.

Хрещення морозною ходою наближає святі дні. Нехай у серці горить надія на краще життя, нехай спокій не лишає душу. Нехай віра і вдячність будуть понад усе, нехай чистими будуть думки і вільні думки. З наступаючим!

Скоро свято велике, свято Хрещення Господнього. Бажаю набрати чистої водиці та зі щирою надією та світлою молитвою освятити її у храмі. І нехай це водиця наповнить тебе міцним здоров’ям, новими силами та доброю енергією, і нехай вона змиє з твого життєвого шляху всі невдачі, негоди та смутку.

З наступаючим святом Хрещення Господнього! Не забудь очистити будинок від зайвих речей, а душу та серце від негативних думок. Приготуйся до святкування найсвітлішого свята! Нехай він почнеться з відвідування храму Божого і продовжиться за багато накритим столом з рідними та близькими! Щастя тобі!

З наступаючим Хрещенням Господнім. Бажаю з головою поринути у світ солодких мрій, добрих надій, відкритих почуттів та щасливих відчуттів. Бажаю, щоб освячена вода позбавила всіх хвороб, невдач і прикрощів, щоб твій ангел завжди захищав твій світлий бік від злості, ненависті та смутку.

Вітаю з прийдешнім Хрещенням Господнім. Нехай разом із добрим і чистим православним святом у твоє життя прийде щаслива надія та смілива віра — віра у Всевишнього, віра у себе, віра у своїх близьких. Бажаю мирного та спокійного життя без прикрощів та сумів. Бажаю міцних сил, як міцні морози на Водохреща. Бажаю здоров’я, кохання та багатьох причин для радості.

Вітаю з наступаючим Хрещенням Господнім і від душі бажаю миру, благодаті, здоров’я та добра. Нехай Господь позбавить грішних думок і прикрих образ, нехай водиця змиє з тебе всі хвороби та тривоги. Бажаю жити з надією та вірою, любов’ю та постійним відчуттям щастя!

Наближається свято Хрещення Господнього. Вітаю і хочу побажати присвятити водиці та вмитися, і напитися, і відчути себе щасливою та вільною людиною. Нехай Господь допомагає вибратися з будь-якого лиха, нехай життя буде сповнене любові, добра і мирських благ.