Вітаю тебе зі світлим святом, Хрещенням Господнім! Нехай у цей день душа очиститься від зла та смутку і наповниться добром та радістю! Бажаю тобі завжди бути під захистом Бога і щиро вірити в його всемогутню силу!

Від щирого серця вітаю тебе з прекрасним святом, з Хрещенням Господнім. Бажаю тобі багато щастя, любові, і щоб на душі та серці було завжди легко та спокійно.

З Хрещенням! Нехай зима не заморозить серце та почуття в ньому, щоб гріли вони Вас і дарували затишок та тепло. Бажаю Вам, щоб оточувало лише добро та щирі слова, нехай улюблені люди будуть поряд у це світле свято. Святою водою щоб умилися, і змила вона всі гріхи та тривоги.

Вітаю з Хрещенням Господнім. Жіноча душа завжди таїть сотні надій. І я бажаю, щоб у цей прекрасний та таємничий день усі твої надії справдилися. Бажаю змити всі прикрощі, образи та негоди. Бажаю відпустити смуток та подарувати своєму серцю кохання. Нехай у день хрещення в твоє життя постукає радість, віра і добра удача.

Щасливого свята – Хрещення Господнього. Будь щасливою і здоровою, нехай Божа благодать присутня в кожному твоєму дні. Бажаю душевної теплоти та щастя всій твоїй родині!

Зі світлим і добрим святом! Бажаю миру в серці, світла в душі, милосердя та любові. Нехай хрест на грудях буде оберегом від усього злого, аби лише щастя у двері стукало. Зі святом!

З Хрещенням Господнім! Нехай благодать наповнить дім і душу, щоб у серці жило милосердя та любов. Бажаю Вам, щоб ваші молитви завжди чули небеса, а Бог допомагав Вам і близьким. Нехай усі біди обійдуть стороною, а смуток ніколи не ляже на серце.

З Хрещенням Господнім! У неймовірно світлий день бажаю вам благословення, радості та абсолютного прощення! Нехай душа і тіло очистяться, нехай мир і любов увійдуть у серце! Здоров’я вам, краси, тепла та турботи! Випромінюйте світло і добро!

Нехай завжди будуть сили рухатися тільки вперед, справжніх бажань та їхньої успішної реалізації, достатку, щирих почуттів, здійснення всіх потреб та вимог, спокою, більше позитивних емоцій.

Нехай благословить Вас Всевишній, на жіноче щастя, нехай зігріє ніжну душу та під крилом береже. Нехай охрестить Вас, підказавши вірний шлях, правду. Нехай з’явиться у світлому образі, подарувавши спокій та гармонію.