Усіх правовірних вітаємо у великому святі, з приходом Рамадану! Нехай свято прикрасять добрі справи та чисті помисли. Нехай кожен у цей світлий день здобуде надію, радість та щастя.

Усіх мусульман вітаю зі святом Рамадан! Нехай ваша віра завжди зігріває душу, добро обволікає серце, а щирі та люблячі люди завжди будуть поряд!

У це велике і священне свято Рамадан від щирого серця бажаю праведного, щасливого життя та благополуччя! Нехай щастя завжди приходить у дім і Аллах убереже від бід, зміцнить віру і всім молитвам дасть відповідь!

У священний Рамадан нехай світ у Вашому домі пануватиме, а благополуччя завжди даруватиме можливість радіти кожній дрібниці в житті. Нехай буде велика родина, щаслива, здорова. Бажаю не втрачати близьких і завжди бути з ними поруч.

У пост священний Рамадан побажаємо очищення, у своїй вірі зміцнення. Щоб Аллаху догодити бажаємо благих справ більше зробити. Щоб Аллах завжди радував Вас справжніми друзями та щедрим Рамаданом.

Доброго Рамадану. Нехай попереду стелиться чистий шлях на велике щастя. Бажаю миру та справжніх чудес. Бажаю мужності та міцної віри. Бажаю здоров’я та внутрішньої сили. Бажаю поваги та вірного кохання. Бажаю насолоди душі та чуйності серця. Бажаю довгого життя та дружної родини.

Я у відповідь надсилаю найщиріші побажання! Нехай Рамадан перетворить на казку життя, де буде лише щастя, радість та посмішки близьких. Я хочу не знати труднощів і тривог. Вітаю!

Дякуємо за привітання зі святом Рамаданом! Нехай і у вас завжди все буде добре, душевно та по-справжньому щасливо!

Дякуємо за добрі слова та прийміть мої вітання зі святом Рамадан! Бажаю більше теплих днів, благополучних моментів і гармонії у всьому!

Вітаємо Вас зі славним святом Рамадану, нехай Ви та Ваша родина будете здорові, щасливі, успішні та улюблені. Зберігайте завжди віру в краще, нехай Вас оточує достаток та комфорт.