Доброго Рамадану. Нехай попереду стелиться чистий шлях на велике щастя. Бажаю миру та справжніх чудес. Бажаю мужності та міцної віри. Бажаю здоров’я та внутрішньої сили. Бажаю поваги та вірного кохання. Бажаю насолоди душі та чуйності серця. Бажаю довгого життя та дружної родини.

Я у відповідь надсилаю найщиріші побажання! Нехай Рамадан перетворить на казку життя, де буде лише щастя, радість та посмішки близьких. Я хочу не знати труднощів і тривог. Вітаю!

Дякуємо за привітання зі святом Рамаданом! Нехай і у вас завжди все буде добре, душевно та по-справжньому щасливо!

Дякуємо за добрі слова та прийміть мої вітання зі святом Рамадан! Бажаю більше теплих днів, благополучних моментів і гармонії у всьому!

Взаємно поспішаю привітати Вас! Рамадан нехай наповнить свято настроєм, теплом, любов’ю та розумінням. Нехай у хаті панує затишок, а у кожному куточку горить яскрава посмішка, що зігріває душу. Кохання, достатку та розуміння з близькими!

У відповідь я хочу Вам побажати миру в серці, благополуччя та добра. Нехай Рамадан приносить посмішки, щоб близькі не забували про будинок, про вчинки, що приносять гордість та щастя. Зі святом!

У відповідь нехай слова мої прозвучать найщиріші та тепліші, добрі та сонячні. Нехай Рамадан огорне душу в щастя та любов. Бажаю благополуччя, будинки щоб жили радості та посмішки. Зі святом!

У відповідь на такі теплі слова хочу сказати, що за вашу доброту все повернеться подвійно. Нехай Рамадан наповнить життя світлом, будинок щастям та радістю, а близьких людей посмішками, настроєм та любов’ю. Нехай шляхи Ваші будуть легкими!