Вітаю з Різдвом Христовим і хочу побажати від щирого серця, щоб завжди було так: шлунок був ситим, кишені – набиті багатством, голова – сповнена світлих ідей, душа – п’яна від щастя, а серце – спрямоване за курсом любові та удачі!

Вітаю з Різдвом Христовим і бажаю від щирого серця, щоб кишені були повні грошей, щоб організм був сповнений здоров’я, щоб ніколи не довелося падати обличчям у бруд чи холодець, щоб любовним і діловим заняттям був успішний вінець.

Вітаю з Різдвом і побажати хочу, щоб життя було солодкою цукеркою з купою приємних привітів, щоб небо у всьому допомагало, щоб душа гарно мріяла, щоб у серці була любов і надія, щоб завжди був смачним обід і ошатний одяг.

Настало Різдво! Ура! Дружище, зі святом! Нехай у тебе буде все тип-топ. Не хворий, не тужи, заробляй гідні бабусі. Май мільйон ідей. І нехай на цей мільйон ідей буде мільйон можливостей для втілення їх у життя.

На Різдво бажаю вам не замерзнути, не злякати удачу і радіти дивам! Нехай гості будуть лише довгоочікувані, ситі, задоволені і ніхто не виявиться поза увагою! Бажаю зачарувати кожного та обійтися без образ!

Бажаю веселої різдвяної гармидеру, рясних застілля, помірних ливань і колядок без травм та подій. Нехай ваші будинки завжди будуть гостинними, холодильники забитими, гості задоволеними та ситими. Нехай гроші, успіх і успіх сніговою грудкою зваляться вам на голову і закружляють у лавині благополуччя. З Різдвом!

Вітаю з Різдвом Христовим. Нехай кишені завжди будуть набиті грошима, діти будуть задоволені, а успіх супроводжує протягом усього життя. Бажаю, щоб це свято наповнило душу кожної людини теплом та життєвою енергією.

Ось і минув тиждень після настання нового року. Позаду похмілля, з’їдені тазики салатів, випите спиртне та телевізійні новорічні передачі! Сьогодні настало Різдво Христове! Щиро і щиро вітаю з цим святом! Цього благословенного дня бажаю відпочити від святкування Нового року і присвятити його Богу та добрим справам. А щоб це було легше зробити, нехай наслідки від новорічного обжерливості та винопиття не будуть надто важкими та болісними.

Вітаю з Різдвом Христовим. Бажаю чудової, цікавої, веселої казки життя, як у Гоголя про Різдво, бажаю з чортом не водитися, у мішку ніколи не опинитися, у збитку не залишатися і насолоджуватися щодня.

Чудове та чарівне свято Різдво нехай принесе вам чудовий настрій, повний шлунок, світлих ідей у ​​голові, а на душі – заспокоєння та достатку! Дозвольте собі відпочити у цей день та насолодитися моментом свята народження Господа!