Вітаю всіх з наступаючим Різдвом Христовим! Хочу побажати всім віри, надії, любові та щастя в кожний дім, нехай ангел охоронець оберігає та захищає, а вірні друзі, успіх та міцне здоров’я будуть для вас справжньою втіхою.

Вітаю вас з наступаючим Різдвом. У цей світлий вечір Святвечора нехай зійде вам на небі прекрасна перша зірка і сповістить про диво. Бажаю, щоб Різдво принесло з собою чари та радість, нехай збудуться ваші мрії.

Вітаємо Вас з наступаючим світлим християнським святом – з Різдвом! нехай віра у Вашій душі стане надійним провідником у світі, повному тривог та проблем, нехай ангел-охоронець продовжить Ваш життєвий шлях, зробивши його яскравим, насиченим та радісним.

Від щирого серця вітаю з наступаючим світлим святом Різдва Христового! Будьте щасливі та добросерді, міцні здоров’ям і сильні духом! Нехай життя буде солодким, як мед та стіл завжди багатий!

Від щирого серця вітаю з наступаючим Різдвом Христовим! Нехай воно принесе більше позитиву, радості, доброти та тепла. Нехай серце завжди гріють любов і віра, а печалі залишаться позаду!

Вітаю з наступаючим Різдвом! Нехай у Вашому домі панує тепло, а душа наповнюється світлом та добром. Бажаю Вам не знати горя та нещасть, та вірити, що чудеса існують.

Залишилося зовсім небагато до дивного Народження, але серця вже переповнені очікуванням дива та світла. Нехай ці трепетні почуття ніколи не залишають. Незабаром прозвучить: «Христос Народився!» З наступаючим!

Вітаю з наступаючим Різдвом Христовим! Нехай радість, багатство, добро прийдуть до вашої оселі. Бажаю бути спокійними, захищеними, трепетно ​​та з повагою ставитися до кожного і щоб це було взаємно. Світлого свята!

Мерехтять зірочки на небі в очікуванні найяскравішої. І вже так хочеться наперед славити немовля Христа. Приймайте ж вітання з наступаючим Різдвом. Нехай небосхил вашого життя завжди радіє у передчутті дива!

Вітаю з наступаючим Різдвом Христовим! Нехай достаток панує у вашому домі, нехай здійснюються мрії та трапляються чудеса. Будьте ласкаві один до одного і щасливі!