Вітаю та бажаю отримати «відмінно». Нехай іспити будуть легкими. Пусть усі необхідні знання знайдуться у твоїй голові. Я бажаю тобі впевненості та стриманості. Бажаю гарного настрою та неодмінного везіння про всяк випадок.

На ЗНО бажаю прийти з головою, у якій під зав’язку знань та досвіду. Нехай хвилювання не отримує вгору, а правильні відповіді самі з губ злітатимуть. Вдало здати, все запам’ятати і більше ніколи не забувати, а вміло користуватися.

Я бажаю тобі, щоб ЗНО став новим щаблем у твоєму довгому життєвому шляху. Нехай лише шлях до перемог та щастя буде коротким та швидкісним. Бажаю все запам’ятати, все знати, все відповісти, все зуміти!

Хорошої здачі ЗНО! Бажаю простих завдань, успішного виконання, а також позитивного та бойового настрою!

Нехай ЗНО не викликатиме переживань, а здаси ти його легко і просто. Нехай знання потоком ллються та допомагають отримати найвищу оцінку. Пишайся собою, дізнавайся завжди нове і прагну тільки вперед.

Нехай у цій важливій справі супроводжуватиме дача, і знання не залишають ні на секунду. Я хочу ЗНО щоб пройшли дуже успішно, і не завадили нерви зосередитися і взяти в кулак всю свою металеву волю. Удачі, перемоги та зльотів!

На іспит ЗНО відправляю слова, які принесуть нескінченну удачу, допоможуть все знати, пам’ятати, все відповісти. Нехай легко пройде цей захід та принесе успіх та перемоги.

На іспит бажаю прийти з головою, наповненою знаннями, щоби дати правильні відповіді на будь-яке запитання. Нехай ЗНО пройде легко, а гордість за себе надовго залишиться. Удачі, везіння та впевненості в собі!

На ЗНО бажаю прийти з легкою головою, але щоб вона була сповнена знань. Бажаю залишатися людиною зібраною і впевненою в тому, що на будь-яке запитання буде дано вірну відповідь. Успіхів!