Поспішаю привітати зі складанням держекзамену! Ура, нарешті, можна спокійно видихнути, адже все найстрашніше позаду! Нехай всі результати будуть відмінно зараз і завжди в майбутньому!

Зі складанням держекзамену! Ви багато років працювали і багато чого досягли. Зараз бажаємо Вам зітхнути спокійніше, трохи відпочити, набратися сил і в житті решта перешкод долати так само легко і успішно, як і цей іспит.

Сьогодні Ви виявили блискучі знання, впевненість у собі та своїх силах при складанні держекзамену, вітаємо Вас з цією подією, бажаємо подальших перемог та успіхів, бадьорості духу, активності та міцного здоров’я.

Вітаю зі складанням держекзамену і хочу побажати мінімум заворушень у житті та максимум впевненості у собі. Також бажаю добре повеселитися з друзями та яскраво відзначити цю маленьку перемогу. Успіхів, незламного успіху, всіх благ і величезної любові!

Вітаю, держіспит зданий і тепер можна спокійно видихнути. Бажаю розділити цю радість з рідними та друзями, бажаю весело відзначити це маленьке свято та залишити всі свої сумніви, переживання та забобони за спиною. Нехай на твоєму шляху до перемоги не буде жодних перешкод, нехай все тобі легко дається і все в тебе виходить.

Вітаю з великою справою – зі складанням держекзамену. Сумнівів не було, що ти впораєшся. Так і сталося! Молодець. Я тобі бажаю завжди вміти долати будь-які труднощі та бар’єри на шляху до заповітної мети. Успіху тобі, віри в себе, підтримки дорогих людей, міцних сил, здоров’я, розуму, натхнення та надії! Нехай попереду на тебе чекають тільки щастя, тільки радість!