Бажаю легкого польоту, не відчуваючи найменшої незручності! Щоби все пройшло добре і швидко, без проблем м’яко приземлитися. Все обов’язково так і буде, не хвилюйся!

Знову злітає твій літак, у безкрає синє небо, махає землі на прощання крилом. Я бажаю тобі чистого неба, щоб грози та бурі проходили стороною. Насолоди від польоту, насолоди від роботи, і м’якої посадки при поверненні додому.

Нехай шлях буде легким, а передчуття подорожі, хай і невеликої, наповнить новими силами та емоціями. Адже відчути почуття, які відчувають птахи — безцінно. Гарного польоту та м’якої посадки!

Нехай літною буде погода, бажаю гарного та легкого польоту, без ям та потрясінь. Нехай плавно проходить рейс свій шлях. Бажаю м’якої та комфортної посадки в аеропорту, нехай спокійно та впевнено буде на душі.

Нехай цей політ подарує тобі лише радісні почуття та повне розслаблення! Нехай пілот літака буде справжнім асом, щоб у твоїй душі панував повний спокій! Бажаю тобі м’якої посадки та плавного приземлення!

Бажаю, щоб політ був добрим, спокійним і не довелося переживати. Нехай за вікном будуть гарні краєвиди, яскраве сонце за горизонтом та пухнасті хмари. Бажаю і м’якої посадки, щоб земля під ногами додала впевненості та наповнила новими силами.

Поспішаю побажати не просто гарного, а чудового польоту без переживань, страхів, побоювань і хвилювань, а також найм’якшої посадки, ніби посадка метелика на квітку або сніжинки в кучугуру. Нехай цей політ буде успішним, нехай він запам’ятається тобі щасливою, приємною миттю.

Розправ крила і вперед – назустріч новому щастю, назустріч новому успіху. Бажаю гарного польоту та м’якої посадки. Нехай переліт буде спокійним та благополучним. Нехай тебе супроводжує гарний настрій та почуття солодкого передчуття, ніби ось-ось станеться щось неймовірне, дивовижне, чудове! Бажаю ясного неба та веселого польоту.

Нехай твій Ангел-охоронець полетить за тобою. Бажаю тобі гарного польоту та м’якої посадки, бажаю почуватися чудово і не хвилюватися ні про що. Нехай переліт пройде благополучно, нехай зліт буде легким, а приземлення приємним. Бажаю на якийсь час забути і відчути себе вільним птахом, який здійснює свій щасливий політ!

Нехай твій літак летить стрілою, а пілот міцно тримає штурвал. Бажаю, приємного польоту, щоб з моменту руління і до посадки, ти милувався краєвидами з ілюмінатора і отримував задоволення. Нехай усі повітряні ями будуть поміняні на посмішки чарівних стюардес, а турбулентність не принесе дискомфорту. Бажаю вдало злетіти і приземлитися, гарного польоту!