Коханий, щасливого шляху тобі! Нехай дорога буде гладкою, швидкою та без будь-яких проблем. Бажаю дістатися потрібного місця швидко, акуратно та спокійно. Я тебе люблю!

Коханий, нехай стелиться дорога у щастя твоя, щоб не втомився і не думав ні про що. Я бажаю за час шляху тобі відпочити, сил набратися якнайбільше і з посмішкою завершити свій маршрут. Щасливої ​​дороги!

Коханий, бажаю тобі щасливого шляху! Нехай дорога пройде без пригод, за вікном мелькатимуть гарні краєвиди і, звичайно ж, якнайшвидшого повернення!

Коханий, бажаю тобі щасливого шляху! Легкої, гладкої доріжки! Нехай шлях твій буде наповнений приємними емоціями та враженнями. Вже сумую…

Любий мій, прошу тебе бути обережним. Бажаю щасливого шляху, міцно обіймаю, люблю та подумки завжди з тобою.

Дорогий мій, коханий, рідний, я бажаю тобі щасливого шляху. Нехай не буде жодних непередбачених обставин. Нехай у дорозі тебе супроводжують спокій та гарний настрій. Бажаю тобі дістатися швидко, не втративши сил та позитиву.

Нехай дорога буде швидкою та комфортною, а думки — позитивними та світлими. Хорошої поїздки та нових чудових відчуттів та вражень. Нехай твій ангел Хранитель показує правильний шлях до поставленої мети.

Мій любий, я бажаю, щоб твій шлях був вдалим, сповненим яскравих вражень і лише позитивних емоцій! Якнайшвидше добирайся до пункту свого призначення, щоб продовжити прагнути тільки вперед, до нових цілей та досягнень!

Коханий, я бажаю тобі шляху щасливого, щоб він був як пух, легким, приємним. Нехай дорога не втомлює, а кінцева точка приведе тебе до успіху. Дорога нехай відкриває перед тобою чудові краєвиди, від яких здіймається настрій.

Коханий, твій шлях нехай тебе не втомить, а навпаки подарує енергії, сили, впевненість у тому, що ти все зможеш. Бажаю тобі щасливим дістатися, а погода нехай тішить. Я тебе підтримуватиму всіма силами. Щасливої ​​дороги!