Дорогі хлопці, батьки, вихователі та нянечки, всі співробітники та гості сьогоднішнього свята! Вітаю всіх з днем ​​народження нашого дитячого садка, затишного та доброго будинку, в якому дорослі та діти завжди дружні та веселі. Багато малюків підросло в цих стінах і вирушило в подальший шлях, з незмінною теплотою згадуючи наш садок. Це заслуга чудового колективу, чудових батьків, та й дітки нам трапляються виключно прекрасні, як на підбір, ми їх усіх дуже любимо. Бажаю нашому дитячому садку подальшого процвітання, а всім присутнім – здоров’я, щастя та гарного настрою.

Дорогі наші друзі, сьогодні наш день народження, день нашого дитячого садка. Я хочу, щоб наші дітки у стінах цієї установи завжди залишалися ситі, задоволені, щасливі, веселі, життєрадісні та зацікавлені улюбленою справою. Бажаю всім нам терпіння, миру, благополуччя, добрих ідей, взаємоповаги, розуміння та великої удачі.

Дорогі наші вихователі, діти, нянечки, кухарі, батьки та гості, вітаю всіх із днем ​​народження нашого дитячого садка. Нехай батьки завжди будуть впевнені, що маленьким пустунам і бешкетникам тут весело грати, цікаво вчитися, смачно їсти і здорово гуляти. Бажаю, щоб кожен день у нашому саду для кожного з нас був щасливим, захоплюючим, плідним та чудовим. Нехай наші дітки не хворіють, нехай дорослим завжди вистачає сил та засобів, ідей та бажань для створення доброї казки у житті дитини.

Дорогі дітки, наші вихователі та нянечки, дошкільні працівники, шановні батьки та гості, я всіх вітаю зі святом — днем ​​народження нашого дитячого садка. Бажаю всім міцного здоров’я, поваги, процвітання нашого саду. Нехай тут завжди буде радість та веселощі, нехай голосно лунають дзвінкі голоси та щирий сміх наших діток. Усім щастя та благополуччя.

Вітаємо з днем ​​народження наш дитячий садок! Бажаємо багато слухняних та милих малюків. Хороша погода, веселий настрій, щирі посмішки. Терпіння, витримки та спокою! З днем ​​народження дитячий садок!

Вітаємо дитячий садок з днем ​​народження! Бажаємо всім працівникам успіхів, здоров’я, гарного настрою. Нехай будуть щасливі та веселі діти, які ростуть у улюбленому садочку, а їхні батьки – вдячні за турботу та любов. Зі святом!

Шановні батьки та наші улюблені дітки, дорогі вихователі та нянечки, чудові наші помічники та гості свята, вітаю всіх з днем ​​народження нашого дитячого садка. Бажаю, щоб наша праця, наше прагнення і наша любов зробили значний внесок у виховання та розвиток наших дітей. Я хочу побажати всім прекрасного настрою, сімейного благополуччя, радісних емоцій та порозуміння.

Стільки років наш дитячий садок дарує щастя та радість усім дітлахам, які щодня переступають цей поріг! Нехай так буде й надалі, адже ми хочемо зробити дитинство кожної дитини яскравою та позитивною! Нехай наш улюблений дитячий садок процвітає, стає все красивішим, затишнішим і престижнішим!

Сьогодні світлий та радісний день – день народження нашого дитячого садка. Щиро всіх вітаю з цим святом і хочу побажати всім терпіння та чудового настрою, міцних дитячих обіймів та дзвінкого щасливого сміху, добрих ідей та світлої надії, відмінного здоров’я та супутньої удачі.

Сьогодні день народження дитячого садка. Вітаємо всіх зі святом! Бажаємо всім співробітникам дитячого закладу здоров’я, терпіння та успіху у вашій нелегкій та благородній роботі. Такому потрібному закладу довгих років життя і процвітання! Бажаємо, щоб ваші вихованці не хворіли, були посидючі та слухняні, легко засвоювали задану програму. І з боку батьків нехай ніколи не буде нарікань на вашу адресу, а лише слова подяки. Позитиву, оптимізму та запалу вам. Багато радісних днів та гарного настрою!