Вітаю з Днем військової частини та бажаю бути справжнім воїном, воїном за честь, за справедливість, за мир, за добро, за кохання та за свої перемоги. Удачі в бравих справах, успіхів у геройських подвигах, міцної дружби та кохання в особистому житті.

Щиро вітаємо з днем ​​військової частини! Нехай над головою небо завжди буде чистим, мирним, ясним, а товариші поруч — вірними і надійними! Бажаємо гарної служби та віри в кохання!

З днем ​​військової частини. Бажаю залишатися сміливим і вмілим, у будь-якій ситуації виявляти себе відважним і спритним, у кожній справі сяяти своїм талантом і розумом, у колі товаришів бути відданим і шановним, а в колі близьких — коханим і дорогим. Удачі, непереможного геройства та бравих успіхів.

Вітаю із Днем військової частини. Я бажаю вам завжди з гордістю носити своє звання, ніколи не упускати своєї честі та гідності, завжди бути полум’яним захисником своєї Вітчизни, прикладом для наслідування юних громадян нашої країни. Завжди мирне небо, щасливі співи птахів вам і прозорі роси на зеленій траві. Бажаю тепла та турботи коханих людей, які чекають на вас вдома. Зі святом!

Вітаю із Днем військової частини. Бажаю гучного оркестру щастя, гордості та цілеспрямованості у ваших серцях, бажаю завжди залишатися міцними, сильними, бадьорими, відважними, невразливими, веселими, дружними та бравими хлопцями! Міцного здоров’я всієї частини та великих перемог.

Вітаємо вас із днем ​​військової частини. У цей урочистий день хочемо побажати вам бути гідними захисниками своєї Батьківщини, вірно служити Батьківщині, виявляти у скрутні хвилини силу волі, витримку, оптимізм, вміти швидко діяти, грамотно приймати виважені рішення. Будьте здорові, бадьорі, сповнені сил і впевненості!

З днем ​​військової частини. Бажаю, незважаючи на вік, погоду та політику, розмови оточуючих та числа в календарі, залишатися сміливим, спритним, важливим та відважним, гордим, мужнім, впевненим та непереможним. Міцної дружби, міцного кохання, міцного здоров’я та міцних сил!