Вітаю з хрестинами, малюку. Бажаю, щоб твоє життя завжди було наповнене яскравими моментами щастя, добрими словами та рідними посмішками, щирими почуттями любові та великими перемогами, якими пишатиметься вся твоя родина. Зростати здоровим і відважним хлопчиком, малюк. І нехай Господь завжди дає тобі сили, щоб пізнавати світ, прагнути мрій, з кожним днем ​​ставати сміливішими і впевненішими.

Занурившись у святу купіль, наш хлопчик отримав справжнє Боже благословення. Тепер ангел-охоронець став за його спиною і, торкнувшись своїм крилом, передав Божу благодать. Рости ж на радість батькам, будь здоровим, гарним, щасливим та розумним. Бог з тобою!

З хрестинами! Нехай малюк буде зберігати Богом. Нехай хвороби та неприємності не приходять у його життя. Нехай рідні оберігають його та піклуються про нього. Нехай він буде здоровим, щасливим і розумним.

З хрестинами тебе ми вітаємо! Бажаємо вирости справжнім богатирем, сильним, сміливим та розумним! Нехай все дається легко, тебе оточують добрі друзі та батьки пишаються таким сином!

Вітаю з хрестинами, чудовий хлопчисько! Бажаю тобі, малюку, міцних сил, здоров’я, сміливості та щастя. Нехай батьки та хрещені дарують тобі любов та гідне виховання. Нехай кожен твій день проходить яскраво, весело, бадьоро та захоплююче.

Любий мій хлопчику! Сьогодні ти став моїм хрещеним сином, і я вітаю тебе з цим важливим світлим днем. Бажаю тобі рости щасливим, благородним, мужнім, міцним, сильним, успішним у житті!

З хрестинами, сміливий, веселий, чудовий хлопчик. Нехай ангел твій завжди буде поруч, нехай мама і тато будь-якої хвилини підтримують тебе, нехай твої хрещені батьки відкривають для тебе добрий світ чудес та любові до життя. Бажаю рости щасливим та здоровим хлопчиком.

З хрестинами, малюк. Нехай Бог береже тебе. Нехай твій ангел ніколи не залишає тебе у скрутну хвилину. Нехай батьківська молитва рятує тебе від заздрості та невдач. Нехай кожен день твого життя, малюк, буде яскравим і чудовим, веселим та цікавим, добрим та пізнавальним, захоплюючим та чарівним. Здоров’я тобі, хлопчисько, міцних сил та невтомного інтересу до всього нового та незвіданого.

З хрестинами, малюк. Бажаю тобі рости сміливим хлопчиськом, який не боятиметься нікого, нічого. Нехай ангел-охоронець завжди буде поруч, нехай поряд будуть і ті, хто любить близькі люди. Бажаю тобі здоров’я та щастя, різнобічних талантів та великих подій у житті.

З хрестинами тебе, веселий і бешкетний хлопчисько. Нехай добрим і щасливим буде твій шлях по життю, нехай тобі завжди відчиняються двері до успіху, до мрій та слави. Бажаю тобі рости міцним та відважним богатирем, бравим та впевненим капітаном. Бережи тебе Бог, малюк.