Сьогодні в мене з’явився синок — мій улюблений хрещеник. Я хочу, щоб твоє життя було сповнене тільки хорошого. Бажаю тобі бути міцним і сильним, відважним і сміливим, здоровим та розумним, красивим та привабливим. Ти завжди можеш розраховувати на мою допомогу, розуміння та підтримку. Я тебе дуже люблю і молитимуся за твоє щастя!

Сьогодні важливий день у моєму житті, у мене тепер є хрещений син. Вітаю тебе, моє маля, з хрещенням, з прийняттям православної віри. Нехай ангел тебе зберігає, нехай батьки відкривають тобі нові дороги на щастя, а я їм неодмінно в цьому допомагатиму. Будь міцний, здоровий, синку, любимо всіма нами і завжди задоволений своїм чудовим життям.

З хрестинами, любий мій хлопчику! Я берегтиму тебе, дбатиму про тебе, віритиму в тебе і пишатимусь твоїми успіхами. Нехай ангел-охоронець ніколи тебе не залишить, нехай Бог веде тебе щасливим і довгим дорогим життям. Здоров’я тобі, хрещеничок, веселого дитинства та справжніх у житті чудес!

Вітаю тебе, любий мій хрещенику! Бажаю, щоб Господь завжди вів тебе доброю дорогою, щоб усе в тебе було чудово. Синку, бажаю тобі міцного здоров’я, відваги серця та радості душі. Рости хорошим, розумним, веселим та тямущим хлопчиком. І знай, що я завжди буду поряд, завжди зможу тобі допомогти. Нехай ангел тебе береже. Нехай завжди оточують тебе кохання та турбота близьких.

Вітаю тебе із входженням до Церкви. З приєднанням до спільноти Вірних. Нехай з того дня життя твоє наповниться головним змістом, і твоя віра буде міцною. А я, як людина, яка хрестила тебе, постараюся завжди бути поряд і допомагати тобі у твоєму духовному сходження.

Вітаю Вас із хрестинами. Нехай малюк росте здоровим, слухняним, радує батьків веселим сміхом. Нехай у його житті не буде нерівних доріг, важких рішень, печалів та тривог. Щоб вона виросла справжньою людиною, готовою до прийняття серйозних рішень. А Вам бажаю лише терпіння та благополуччя, щоб виховати гідну людину.

Сьогодні велике свято, тепер я маю чудовий хрещеник. Вітаю тебе, сонечко. Бажаю тобі браво йти по життю, крокуючи дорогами щастя та стежками успіху, бажаю тобі доброї долі та удачі, мирного неба над головою та міцного здоров’я.

З хрестинами! Мій дорогий хрещеник, нехай все твоє життя буде дивовижним і добрим, цікавим і яскравим, щедрим на прекрасні події та чудових людей. Ніколи не залишайся самотнім і не переставай у себе вірити!

Вітаю з хрестинами, тепер ти став ще ріднішим, ніж раніше, нехай бог оберігає тебе від усіх поганих подій, а я в будь-якій ситуації тебе підтримаю та допоможу, пам’ятай, що я завжди поряд!