З днем ​​народження, чувачок. Бажаю, щоб все в твоєму житті було ніштячок, щоб не псував картини кайфу жодна дрібничка, щоб ти завжди був бадьорий, щоб ти ловив удачу, як метелика в сачок. Будь крутий і мега-популярний, чарівний і гарний собою!

З днем ​​народження, супермене! Бажаю не робити з мухи слона і ніколи не киснути. Бажаю завжди тримати ніс за вітром удачі і зручно влаштовувати в цьому житті свою п’яту точку. А ще бажаю тобі бути майстром любовних справ та чемпіоном з успіхів!

З днем ​​народження, хлопець. Бажаю крутої тачки, в якій мило пудрить свій носик модна чіка, бажаю нехилого котеджу на березі океану, в якому будуть веселі вечірки, бажаю великого бабла не лише на кишені, а й на всіляких рахунках у пристойних банках.

З днем ​​народження тебе, любий! Ось знову ти постарів на рік. Але це ще нічого не означає, адже попереду довге та насичене пригодами життя. Цього дня бажаю тобі найдобріших емоцій, багато усмішок та любовних пристрастей. Щастя тобі, успіхів, усмішок, і нехай у твоїй долі ніколи не звучать мінорні нотки. Вітаю із цим дивовижним святом!

Вітаю з днем ​​народження найпрекраснішого хлопця! Бажаю бути по життю неймовірним везунчиком, веселою душею компанії, потрясним джентльменом, предметом жіночого обожнювання та чоловічої заздрості. Нехай у гаманці буде багато грошових папірців, і нехай дитячою безпосередністю буде сповнена душа.

Вітаю з днем ​​народження розкішного та чудового хлопця. Бажаю бути на кораблі не хлюпиком-юнгою, а бравим капітаном, бажаю в будь-якій сутичці чи життєвому бою піднімати свій прапор і здобувати перемогу, бажаю природної чарівності та жіночої уваги, солодкого кохання та попи, як горіх.

І пробив час, коли настав твій день народження! Як я рада, що ти в мене є і робиш мене щасливою купу часу. Ти дуже любиш мою їжу та з’їдаєш каструлі за 15 хвилин, коли я варила це на два дні. Ти такий великий, що можеш мене всю обійняти, сховати і розчавити. Ти закриваєш мене від усього що є вітер, сонце, сніг, та інші погодні недуги. Ти завжди прагнеш своєї мети вперед, і я тебе прошу робити крок поменше, а то я не встигаю. Для тебе немає недосяжних вершин і тому ти все дістаєш для мене з верхніх полиць. Тебе нічого не може зупинити крім дверного косяка, про який ти розбиваєш лоба. Коротше ти наймоїша кохана людина, бажаю тобі високих досягнень і міцної голови.

Бути брутальним та вихованим – це твоя прерогатива. Нехай кожне свято проходить у чумовому настрої, несучи усмішки, сміх і радість, то нехай у всьому тобі завжди щастить, нехай щастя не обходить стороною. Нехай твій гаманець завжди буде сповнений, а в сім’ї панує затишок.

Я бажаю тобі купатися в грошах, а під вікном щоб дорогий автомобіль виблискував своїм блиском і зліпив тих, що проходять повз. Нехай у житті будуть перемоги і радості, а енергії нехай не вгамує. Будь щасливим і завжди давай відсіч негараздам.

Сексі-бій мій дорогий, вітаю тебе з днем ​​народження! Я тобі хочу побажати, щоб те, що хотілося, завжди могло, щоб усе, що мріяло — неодмінно збулося. Будь сміливим капітаном життєвого плавання та великим королем благополучного королівства.