Багато разів вітала тебе у статусі твоєї єдиної і хоч ми зараз не у стосунках, я хочу, щоб ти був щасливий, здоровий і успішний, попри все!

Бажаю все робити красиво та гідно. Нехай тобою пишаються друзі, батьки, колеги та, звичайно ж, кохана. Будь веселий у своє свято, щасливий по життю, щасливий, здоровий, успішний та задоволений собою. З Днем народження!

Дорогий мій колишній хлопець, вітаю із днем ​​народження. Нехай життя твоє сповнене успіху і щастя, нехай доля дарує удачу і любов, нехай буде багато на твоєму рахунку перемог і досягнень, нехай у твоєму серці любов і радість живе.

Мій колишній хлопець, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю, щоб все в житті тобі вдавалося, щоб удача сама йшла до тебе в руки, щоб ти був щасливий і коханий, щоб твоє серце гріло теплі спогади та приємні моменти.

Мій колишній хлопець, у твій день народження я тобі побажаю гарного настрою та справжнього успіху в житті, щирих почуттів та великих можливостей. Нехай кожен день стає успішним, нехай кожна мить наповнена буде любов’ю та натхненням.

Моя колишня кохана людина, дозволь привітати тебе з твоїм особистим святом, побажати тобі виконання задуманого, нових планів та доленосних зустрічей. Будь щасливим і здоровим, залишайся завжди самими собою і будь вірний своїй мрії.

Вітаю! Хочу побажати, щоб у твоєму житті не було навіть крапельки місця сумам та турботам, негараздам ​​та неприємностям. Нехай твій шлях буде тільки вперед, щоб ти не озирався на минуле і нічого тебе не обтяжувало.

Вітаю тебе з днем ​​народження, бажаю особистого щастя, нехай усі починання приведуть до позитивного результату. Хочу, щоб про наші стосунки в тебе залишилися лише добрі та світлі спогади.

Вітаю тебе з днем ​​народження! Ти мій колишній хлопець, але я все одно бажаю тобі успіхів, здобутків, щастя та благополуччя. Нехай на твоєму життєвому шляху зустрічатимуться лише гідні люди. Добра тобі, легкості та справжнього кохання!

Вітаю тебе з днем ​​народження! І нехай ми вже не разом, я від щирого серця хочу тобі побажати знайти у своєму житті вірний шлях до головної мети та справжнього щастя для свого серця. Ти чудовий хлопець, і нехай тобі завжди посміхається удача.