Дорога матуся. Цілком не зрозуміло, як ти у свої 18 можеш бути моєю мамою? Я не знаю, чи продають тобі в магазині алкоголь, чи ти просиш когось. Тому я бажаю тобі отримувати від життя все те, що беруть молоді люди: радість від кожного дня та нові враження. Тільки будь ласка, без мене з Тарзанки, цур, не стрибай. Люблю тебе.

Дорога мамо вітаю з днем ​​народження! Бажаю тобі бути молодою та красивою як стигле наливне яблуко. Солодкою та бажаною жінкою як персик. Будь завжди бадьорою та енергійною як пташка на гілці. Веселої, життєрадісної та оптимістичної, з міцними нервами як залізний трос. Нехай вітер удачі прижене до тебе хмару везіння, і вона проллється на тебе рясним дощем щастя!

Найпрекраснішого у світі мамуліка вітаю з днем ​​народження. Бажаю збивати всіх навколо своєю красою та високим своїм інтелектом, бажаю, щоб люди-редишки обходили тебе стороною, щоб у житті кожного з нас ти була важливим суб’єктом.

З Днем народження! Знай, що ти у нас найкласніша, молодіжна та весела мама, яка дасть фору всім, дякую, що завжди активна і не даєш нам розслаблятися!

Мамо моя дорога, з днем ​​народження тебе вітаю. Бажаю відпадного настрою та суперського везіння, бажаю не втрачати своїх надздібностей, бути завжди від щастя в невагомості. Будь найбажанішою і найулюбленішою, загадковою, надзвичайною і чарівною.

Мамулику вітаю з днем ​​народження! Нехай твоє життя буде різнобарвним, як веселка, м’яким і повітряним, як хмари, смачним і ніжним, як морозиво. Здоров’я тобі, відмінного настрою та великого везіння!

Маман з днем ​​варення. Але не з’їдай його відразу за раз, розтягни хоча б на рік! Бажаю, щоб ти була красивою як троянда, але без шипів, нехай твоє життя буде подібне до веселки і твоє життя переповнює щастя і умиротворення як альпійських корів.

Дорога мамо з днем ​​народження, квітуй як троянда і не мерзни на морозі, радуйся всьому і будь вічно молодою, в аптеку не ходи, будь завжди здоровою, життєрадісною і дивовижно шикарною!

Масик мій коханий, матусю моя, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі міцних нервів, як сталеві канати, вічної та яскравої краси, як світло сонця на небі, великого та солодкого щастя стільки, скільки нектару у всіх кольорах світу, благополуччя, великих фінансів та усміхненої удачі.

Мамо дорога, вітаю тебе з днем ​​народження. Я бажаю тобі бути господарською, як Попелюшка, красивою і чарівною, як Білосніжка, смішною і мрійливою, як Русалонька, сміливою і веселою, як Рапунцель, величною і неповторною, як принцеса на горошині!