Від щирого серця вітаю тебе з днем ​​народження. Сподіваюся, що сьогодні ти будеш оточена любов’ю всіх своїх дітей, а їх у тебе багато. Будьте всі щасливі!

Веселого Дня Народження Вам бажаю! Нехай здорові та красиві будуть Ваші дітки, нехай радують Мамочку своїми променистими посмішками та послухом! Бажаю Вам величезну чашу терпіння та невичерпний запас сил! Від щирого серця вітаю зі святом!

Вітаю з днем ​​народження, бажаю, щоб терпіння було стільки, скільки зірок на небі, щастя та радість зможуть затьмарити сонце, почуття гордості за дітей нехай переповнюють усю душу!

З днем ​​народження, чудова мама. Діти – квіти життя, і в тебе є чудовий букет. Чи це не щастя? Бажаю тобі завжди бути оточеною увагою та любов’ю своїх дітей, бажаю міцного здоров’я та ладу у сім’ї. Нехай у цей день здійсниться заповітна мрія. Нехай у твоєму житті все буде так, як бажає твоє чуйне серце!

З днем ​​народження, чудова жінка! Ти подарувала цьому світу прекрасних дітей, ти — гарна мама, дивовижна людина. І я щиро хочу побажати тобі міцного здоров’я і неймовірних сил для досягнення всіх поставлених цілей. Багатодітна мама вміє справлятися абсолютно з усім, вона здатна виконати будь-яку місію. І я бажаю тобі лише гарних місій, бажаю лише радостей та приємностей від коханих людей, а особливо – від дітей. Будь завжди красива, чарівна, талановита, успішна та улюблена своєю чудовою родиною!

Вітаю з днем ​​народження! Тобі, багатодітній мамі, бажаю сибірського здоров’я, нескінченного позитиву, життєвих сил. Також хочу побажати, щоб у твоєму сімейному осередку горів вогонь тепла та світла, а діти дивували своїми стараннями та успіхами! Бажаю бути неймовірно щасливою та милою сьогодні, завтра та багато років!

Діти – це щастя, діти – квіти життя, а в тебе чудова клумба. Ти чудова мама. І сьогодні я від душі хочу побажати тобі завжди залишатися веселою, мрійливою та дивовижною. Бажаю, щоб діти завжди прислухалися до твоїх порад, щоби тебе міцно любили і дорожили тобою. Бажаю сімейного щастя, домашнього затишку, чарівної атмосфери душі. Бажаю будь-якого дня перетворювати на справжнє свято, бажаю бути Ангелом-охоронцем для своїх дітей, джерелом добра та любові – для сім’ї, прикладом справжньої жіночності – для всього світу! З Днем народження!

Бути мамою — важлива роль, яка потребує певних якостей. Ти всіма ними володієш — відповідальна, розумна, дбайлива, добра та лагідна. Ти встигаєш виконувати безліч завдань разом і примудряєшся при цьому зберігати красу та доглянутість. Бажаю тобі й надалі зберігати такий позитивний настрій, міцне здоров’я та духовні сили! Нехай діти радують успіхами та здоров’ям!

Сьогодні із захопленням вітаємо з днем ​​народження просто чарівну жінку, хорошу людину та багатодітну матусю! Здоров’я, терпіння, сил, позитиву та енергії. Нехай сьогодні виконає всі Ваші бажання!

Зі святом! Нехай здійсниться найбільша Ваша мрія, щоб кожна дитина самореалізувалася, влаштувалась у житті і ніколи Вас не покидала. Ви чудова мама, гарна і розумна, добра і така трепетна.