З днем ​​народження, начальнику! Наша дружба ніколи не перевірятиметься роками, адже вона міцна наче сталь. Я бажаю, щоб ми вірили один одному і цінували її. Нехай і далі йдеш ти з неймовірною швидкістю вгору кар’єрними сходами, а вдома щоб тільки нескінченне щастя жило в стінах.

Друг, з народження вдень! Бажаю тобі ніколи не зазнаватись і, незважаючи на те, що ти велика шишка, бути простим і приємним хлопцем, яким ти і є! Бажаю яскравих злетів та перемог, взаємного кохання та довгого, щасливого життя! Нехай у тебе залишається час після роботи на сім’ю, хобі та друзів!

Дорогий мій друже, чудовий начальник, з днем ​​народження тебе. Нехай щодня дарує те, що треба – улюблений чай, улюблений фільм, улюблена справа, коханої людини. Нехай тобі не буде нічого неможливого. Я бажаю тобі здоров’я, завзятості, сил та удачі, достатку, мужності, успіху та добра!

З днем ​​народження, друже! Бажаю тобі завжди залишатися справжнім і вірним другом, відповідальним та мудрим начальником, а також успішним та затребуваним чоловіком!

Вітаю класного начальника та прекрасного друга. Нехай день народження впевненості додасть, подарує нову мрію, адже стара здійсниться. Бажаю завжди дивитися прямо по курсу в щастя, а успіх, щоб не змусив себе чекати.

Мій друг і начальник, вітаю! Я бажаю, щоб завжди у роботі будувалися саме такі міцні та прекрасні стосунки. Завжди будь на плаву і підкоряй хвилі життя, що зустрічаються на дорозі. З Днем народження!

Мій дорогий друже, великий начальник, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю, щоб твій рівень професіоналізму зростав з кожним роком дедалі більше, по життю не було заздрісників, а були лише найдобріші, найщиріші і добрі люди поряд!

Друг, начальник, вітаю! З кожним роком ставай сильнішими, мудрішими, відважнішими і ніколи не надумай опускати рук. Залишайся тим самим другом, товаришем і, найголовніше, такою самою світлою людиною. Вітаю!