Найкращого начальника найкращого відділу вітаю з днем ​​народження. Бажаю Вам бути бравим капітаном свого корабля, бажаю великої пошани всіх без винятку, бажаю успішних результатів роботи та вдалих днів без напруження, втоми, розчарувань та промахів. Достатку Вам, здоров’я, щастя, перспектив у діяльності та затишку в будинку.

Начальник відділу, вітаю Вас! Нехай у роботі все складається так, як було заплановано. Нехай ніколи не зустрічає Вас розчарування, а вдома велика родина чекає. Посмішок побажати поспішаю найщиріших, а перемог яскравих!

Від щирого серця вітаю Вас з днем ​​народження. Бажаю з нашим відділом справлятися на «раз, два, три», бажаю у своєму житті бути відмінним керівником, успішним діячем, життєрадісною людиною, різнобічною особистістю, шанованою персоною, улюбленцем удачі та вірною главою своєї родини. Всіх благ Вам на шляху та почуття легкості душі.

Наш чудовий начальник, ми всім відділом вітаємо Вас з днем ​​народження і хочемо побажати керувати своїм відділом сміливо, браво та вміло, як керує капітан своїм судном, як командує генерал своєю армією, як пише автор свій твір, як пише поет свій вірш, як лепет скульптор свій шедевр, так і Ви ліпите своїм талантом і розумом, своєю майстерністю та прагненням скульптуру успіху, репутації та слави. Міцних сил Вам і здоров’я, домашнього затишку та особистого щастя, вірної удачі та світлого кохання.

Начальник відділу – командир нашої роти! З днем ​​народження Вас. Бажаємо завжди бути в списку найкращих, бажаємо за собою вести до успіху, слави та успіху всю команду. Нехай кожен день Вас відвідує натхнення і жага до перемоги, нехай буде міцним Ваше здоров’я, почесна Ваша посада, поважна Ваша особистість і хороше Ваше життя.

Найкращого начальника найсумліннішого відділу вітаємо з днем ​​народження. Бажаємо, щоб Вам фортуна частіше усміхалася, щоб у кишені ніколи не було порожньо, щоб ніколи не губився ключик від щастя, щоб все і завжди у Вашому житті було за вищим розрядом чи рівнем!

З днем ​​народження чудовий начальник. І нехай весь відділ на Ваших плечах, і нехай часом нелегко тримати в вузді коня удачі, нехай все ж таки робота буде в радість, нехай кар’єра росте і росте, нехай колектив поважає і шанує, нехай життя впевнено йде вперед, рахуючи Ваші щасливі дні.

Вітаю з днем ​​народження. Нехай у твоєму відділі буде порядок і кипить робота, нехай у твоєму серці клекоче любов і живе мрія, нехай у твоєму домі панує затишок і добробут, нехай у твоїх силах буде змінити щось на краще і досягти неймовірного успіху.

Вітаю з днем ​​народження. Бажаю залишатися гідним представником та керівником свого відділу, життєрадісною та щасливою людиною своєї долі. Нехай у колективі не буде розладу, нехай усі поставлені цілі завжди досягаються, нехай твій відділ завжди буде на передовій, нехай твій успіх допомагає і в роботі, і в особистих інтересах.