Брате, зі святом твоїм! Нехай юність твоя буде яскравою, а в 20 років ти досягнеш вершин і гучних перемог. Нехай сила стане твоїм помічником, а гордість стане прикладом. Прагни вперед і ніколи не надумай опускати рук.

З ювілеєм, братику! Нехай така вродлива цифра приносить тобі щастя, перемоги, злети. У житті домагайся всіх цілей, став нові і знову їх підкоряй. 20 років стануть нехай твоїм талісманом. Вітаю!

Брате, з 20-річчям! Нехай твої бажання все здійсняться, адже в житті так багато залишається ще того, що ти не встиг спробувати і впізнати. Бажаю тобі відчути всю красу молодості, щоб енергія в тобі не вщухала. З Днем народження!

З ювілеєм, брате коханий! У свої 20 років відчувай всю красу молодості, її енергію та силу. Забудь про все погане, що було в житті, адже попереду чекає винятково щастя та багато позитивних подій!

Брате, з 20-річчям! Нехай у ці роки ти візьмеш від життя абсолютно все, ти молодий, сповнений сил, амбіцій та планів. Бажаю тобі тримати вірний завжди тільки курс, залишатися людиною у будь-якій ситуації та бути опорою та підтримкою.

З 20-річним ювілеєм вітаю! Дорогий брате, бажаю благополучним і надзвичайно щасливим бути на всі дні життя твого! Нехай усі бажання твої здійсняться і принесуть багато радості у твоє життя, у твої моменти та миті. Кохай і будь любимо!

Брате, з 20-річчям! Бажаю на твоєму шляху зустрічати тих людей, хто стане тобі вірними товаришами та друзями, хто любитиме тебе всупереч усьому, щиро та відкрито. Залишайся чоловіком, сила якого служитиме прикладом, а відвага — гордістю.

З 20-річним ювілеєм вітаю! Брате, ти багато для мене означає, і я хочу, щоб ти був щасливим і успішним! Бажаю, щоб на твоєму шляху зустрічалися тільки добрі, світлі люди, які приносили тобі щастя та радість!

З 20-річчям, братику мій! Нехай роки не поспішають, щоб багато часу було для щастя, а юність розкриває тебе з різних боків. Досягай успіхів, підкоряй найскладніші вершини і ніколи не піддавайся сумнівам.

З 20-річчям, братику! Ось і ти зовсім виріс, мені не вистачатиме твого дитинства та веселих ігор. Але я від щирого серця бажаю тобі щасливого майбутнього, люблячої і вірної супутниці поряд, міцної сім’ї та великого достатку. Хай у тебе все буде добре!