Внучок, у день твого 20-річного ювілею сердечно бажаю, щоб у тебе була улюблена робота, яка приносить добрий дохід. А вдома, щоб чекала любляча дружина, даруючи свою турботу та ніжність.

Онук, із 20-річчям! Ти вже зовсім чоловік, юний, красивий, мудрий і сильний. Нехай кожен новий день вирішує якесь завдання, від якого стаєш ти щасливішим і ближчим до мети своєї. З ювілеєм!

Онук, із 20-річчям! Як пишаюся, рідний, я тобою, як я люблю тебе. Залишайся таким же світлим чоловіком, яким ти був і хлопчиком. Так незвично усвідомлювати, що ти дорослий. Нехай життєвий шлях веде до перемог.

Онук, нехай у 20 років у житті твоїм будуть ухвалені всі найважливіші рішення, і всі вони виявляться вірними і приведуть тебе до перемог. Бажаю ювілей зустріти з друзями, у родинному колі та всіх близьких.

З ювілеєм онук рідний, наймиліший, найдорожчий! Я хочу все пізнати, світ об’їздити і дізнатися! Більше діяти, прагнути і має все вийти! Будь завжди такий же хоробрий і в душі завжди втішний, посміхайся не сумуй, хай горять в очах вогні! Гризи знання, науку, не перетворюйся тільки на буку! Зустрічай успіх, удачу і любов ще на додачу, нехай серце застукає і душа забренчить!

Улюблений наш онук, тобі виповнилося 20 років і ми й від душі вітаємо з ювілеєм і радіємо твоїй юності, успіхам і бажаємо відмінного здоров’я, любові та цікавої, багатої на яскраві події та блискучі перемоги долі. Будь щасливий і завжди вір у себе!

Вітаю тебе, мій славний онук, із твоїм 20-річчям. Рідний мій, бажаю тобі ніколи не здаватися і впевнено крокувати до своїх цілей, ніколи не сумувати і успішно добиватися всього бажаного, завжди залишатися сильним і сміливим, рішучим та добрим, життєрадісним та коханим.

Любий мій онучок вітаю тебе з 20-річчям! Побажати хочу не знати в житті перешкод, щоб усе проходило без нічого, щоб життя балувало сюрпризами та корисними зустрічами!

Справжній чоловік, мій коханий, дорогий онук, вітаю тебе з 20-річчям і хочу побажати: що б у житті не трапилося, де б ти не знаходився — завжди будь на висоті успіху та процвітання, ніколи не сумнівайся в собі та вір у свою мрію . Онук, будь щасливий, дорожи близькими людьми і будь дорогий для них, сам верши свою долю і завжди рухайся у напрямку успіху.

Дорогий мій онук, хочу в твій 20-річний ювілей побажати тобі, щоб життя ніколи не було до тебе суворе, щоб ти зміг відкрити собі надійний шлях. Дружи завжди з удачею, йди тільки вперед. Обов’язково спіймай свого птаха щастя.